Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Bibliografia KES

 
Pracownicy Kolegium Ekonomiczno-Społecznego

Alińska Agnieszka (Katedra Skarbowości)​ 

Bień Andrzej (Instytut Bankowości) ​

Błędowski Piotr (Instytut Gospodarstwa Społecznego) 

Buchowicz Izabela (Instytut Gospodarstwa Społecznego) 

Cesarski Maciej (Instytut Gospodarstwa Społecznego) 

Chmielecka Ewa (Instytut Gospodarstwa Społecznego)  

Cichowicz Ewa (Instytut Gospodarstwa Społecznego) 

Czajka Piotr (Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych)   

Czapiewski Piotr (Instytut Bankowości) 

Czarzasty Jan (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Dębowski Horacy (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Domańska Agnieszka (Instytut Studiów Międzynarodowych) 

Drabińska Danuta (Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych)      

Dugiel Wanda (Katedra Unii Europejskiej im. J. Monneta) 

Dwilewicz Łukasz (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej) 

Dworakowska Małgorzata (Katedra Skarbowości) 

Firlit Elżbieta (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Frydrych Sylwia (Katedra Skarbowości) 

Gajewski Dominik (Instytut Prawa)  

Gałązka Andrzej (Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego) ​

Gardawski Juliusz (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej)​

Gębski Łukasz (Instytut Bankowości) 

Gładys-Jakóbik Jolanta (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Golachowski Edward (Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych)  

Gospodarowicz Marcin (Instytut Bankowości)   

Górak-Sosnowska Katarzyna (Katedra Studiów Politycznych) 

Grzybowski Tomasz (Instytut Prawa) ​

 

Holly Romuald (Katedra Ubezpieczenia Społecznego) ​​​

Jachowicz Piotr (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej)  

Janowska Anna (Katedra Polityki Publicznej) 

Jarosiński Krzysztof (Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego) 

 

 

Jarosz-Nojszewska Anna (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej) 

Jasiński Michał (Katedra Unii Europejskiej im. J. Monneta) 

Jastrzębska Ewa (Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego) 

Jeżowski Piotr (Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego)  

Kaliński Janusz (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej) 

Kawiński Marcin (Katedra Ubezpieczenia Społecznego) 

Kierczyński Andrzej (Instytut Prawa)​ 

Kłos Agnieszka (Katedra Unii Europejskiej im. J. Monneta) 

Kociołek-Pęksa Anna (Katedra  Administracji Publicznej) 

Koleśnik Jan (Instytut Bankowości) 

Konopka Dorota (Katedra Polityki Publicznej) 

Korporowicz Violetta (Instytut Gospodarstwa Społecznego) 

Kosycarz Ewa (Katedra Skarbowości) 

Kozińska Magdalena (Instytut Bankowości) 

Kozłowska Anna (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Kozłowski Krzysztof (Katedra Studiów Politycznych)  

Kozłowski Piotr (Katedra Studiów Politycznych) 

Krawczyk Marcin (Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych)

Krukowska Monika (Katedra Studiów Politycznych) 

Krysiak Andrzej (Instytut Bankowości) 

Książkiewicz Izabela (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Księżopolski Krzysztof (Katedra Polityki Publicznej) 

Kubicki Paweł (Instytut Gospodarstwa Społecznego) 

Kulpaka Paweł (Instytut Bankowości) 

Kurczewska Urszula (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Kuszewski Piotr (Instytut Bankowości)

Latoszek Ewa (Katedra Unii Europejskiej im. J. Monneta) 

Legutko-Kobus Paulina (Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego)

Luszniewicz Jacek (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej) 

Łazor Jerzy (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej) 

Malik Radosław (Instytut Studiów Międzynarodowych) 

Malinowski Dariusz (Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych)  

Marczakowska-Proczka Joanna (Katedra Skarbowości) 

Masłoń-Oracz Anna (Katedra Unii Europejskiej im. J. Monneta) 

Mikołajczyk Marcin (Instytut Bankowości) 

Misiuna Jan (Katedra Studiów Politycznych) 

Miszczak Krzysztof (Instytut Prawa) 

Modrzejewska-Leśniewska Joanna (Katedra Studiów Politycznych) 

Molęda-Zdziech Małgorzata (Katedra Studiów Politycznych) 

Morawski Wojciech (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej) 

Niedziółka Paweł (Instytut Bankowości) 

Nowak-Far Artur (Instytut Prawa) 

Nowakowski  Jerzy (Instytut Bankowości) 

Nowotniak-Poręba Justyna (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Oniszczuk Jerzy (Katedra  Administracji Publicznej) 

Opałka Benedykt (Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego) 

Orzechowski Arkadiusz (Instytut Bankowości) 

Osiński Joachim (Katedra  Administracji Publicznej) 

Pachocka Marta (Katedra Studiów Politycznych) 

Pawłowska Małgorzata (Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych)

Pietrzak Bogusław (Katedra Skarbowości) 

Pisarska Katarzyna (Katedra Studiów Politycznych) 

Podolska-Meducka Aldona (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej) 

Proczek Magdalena (Katedra Unii Europejskiej im. J. Monneta) 

Pruchnicka-Grabias Izabela (Instytut Bankowości)  

Pytlik Bogusław (Katedra  Administracji Publicznej) 

Rogoda Adam (Katedra Teorii Systemów Ekonomicznych)

Rosiak-Zięba Ewa (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Sidorek Janusz (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej)

 

Sobczak Dominik (Instytut Studiów Międzynarodowych) 

Stańko Dariusz (Katedra Ubezpieczenia Społecznego) 

Stryjek Joanna (Instytut Studiów Międzynarodowych) 

Szlachta Jacek (Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego)  

Szulczewski Grzegorz (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej) 

Szumlicz Tadeusz (Katedra Ubezpieczenia Społecznego) 

Szweda-Lewandowska Zofia (Instytut Gospodarstwa Społecznego) 

Ślązak Emil (Instytut Bankowości) ​

Towalski Rafał (Instytut Gospodarstwa Społecznego)

Voloshchenko-Holda Lada (Instytut Bankowości)​

 

Wajda Marcin (Katedra Skarbowości) 

Wasiak Katarzyna (Katedra Skarbowości) 

 

Wiatr Maciej (Instytut Bankowości) 

Więckowska Barbara (Katedra Ubezpieczenia Społecznego) 

Wosiek Roman (Instytut Studiów Międzynarodowych) 

Woźniak Barbara (Katedra Skarbowości) 

Zajaczkowski Małgorzata (Instytut Studiów Międzynarodowych)​

Zaleska Małgorzata (Instytut Bankowości) 

Zawistowski Andrzej (Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej) 

Zawiślińska Izabela (Katedra  Administracji Publicznej) 

Ziobrowski Jacek (Instytut Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej)

Zorska Anna (Instytut Studiów Miedzynarodowych)

Zybała Andrzej (Katedra Polityki Publicznej) 

Żukrowska Katarzyna (Instytut Studiów Międzynarodowych)

 
 
​​