Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 BMN

 
Informacja o finansowaniu w 2019 roku działalności polegającej na prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi uczestników studiów doktoranckich pojawi się z opóźnieniem.

_____________________________________

Dziekan Kolegium Ekonomiczno-Społecznego ogłasza konkurs dla uczestników studiów doktoranckich w KES na finansowanie w ......... roku działalności polegającej na prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi uczestników studiów doktoranckich.

Wniosek powinien zostać złożony do dnia ........................ r. w Biurze Kolegium Ekonomiczno-Społecznego, Warszawa, ul. Wiśniowa 41, I p., pok.53.
 
 
Regulamin trybu konkursowego w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH na finansowanie prowadzenia badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi uczestników studiów doktoranckich
 
 
 Informacja dotycząca rozliczania środków służących prowadzeniu badań naukowych przez doktorantów KES
 
Poniżej umieszczone są pliki pdf z formularzami dokumentów w procedurze przyznawania i rozliczania środków przyznanych na prowadzenie badań naukowych w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH.
 
Formularze 1, 2, 4 oraz 5 wypełniają i składają we wskazanych terminach Kierownicy zadań badawczych. Formularz 3 wypełnia i składa we wskazanym terminie opiekun naukowy konferencji.
 
Formularz należy zapisać na dysk i otworzyć w programie Acrobat Reader (należy to zrobić przed każdym wypełnieniem, bo wersje zamieszczone na stronie są na bieżąco aktualizowane).
 
Proszę zwrócić uwagę na to, że wskazanie kursorem myszki pola w formularzu wyświetli informację o tym, co należy wpisać w dane pole formularza.
 
Po wypełnieniu formularza jego wersję elektroniczną należy wysłać na mailowy adres pani Klaudii Gizińskiej - kgizin@sgh.waw.pl, a wersję wydrukowaną podpisać i dostarczyć do biura KE-S.
 
 Formularze
  1. Wniosek o przyznanie środków na badanie: składany jest po ogłoszeniu przez Dziekana KES konkursu na finansowanie w 2018 roku działalności, polegającej na prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służacych rozwojowi uczestników studiów doktoranckich.
  2. Sprawozdanie z uczestnictwa w konferencji: Składane na bieżąco w ciągu 7 dni od zakończenia konferencji
  3. Sprawozdanie z organizacji konferencji: składane na bieżąco w ciągu 7 dni od zakończenia konferencji 
  4. NOWOŚĆ! Wniosek o zakup literatury naukowej
  5. Roczne sprawozdanie z wykorzystania środków: składane do 31 grudnia roku, na który przyznane zostały środki.
  6. Uzupełnienie do rocznego sprawozdania z wykorzystania środków: składane do 31 grudnia roku, na który przeniesione zostały (z roku poprzedniego) środki.