Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Potencjał badawczy

 
Informacja dotycząca rozliczania środków MNiSW służących utrzymaniu potencjału badawczego w KES
 
 
 Poniżej umieszczone są pliki pdf z formularzami dokumentów w procedurze przyznawania i rozliczania środków przyznanych przez MNiSW na utrzymanie potencjału badawczego w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH.
 
 
Formularze 1, 4 oraz 5 wypełniają i składają we wskazanych terminach Kierownicy zadań badawczych. Formularze 2 oraz 3 wypełniają i składają we wskazanych terminach członkowie zespołów badawczych wymienieni we wniosku Kierownika zadania (formularz 1).
 
 
 
Formularz należy zapisać na dysk i otworzyć w programie Acrobat Reader (należy to zrobić przed każdym wypełnieniem, bo wersje zamieszczone na stronie są na bieżąco aktualizowane). 
 
Proszę zwrócić uwagę na to, że wskazanie kursorem myszki pola w formularzu wyświetli informację o tym, co należy wpisać w dane pole formularza.
 
Po wypełnieniu formularza jego wersję elektroniczną należy wysłać na mailowy adres Pani Małgorzaty Madej (mmadej@sgh.waw.pl), a wersję wydrukowaną podpisać i dostarczyć do biura KE-S.
 
 
 
 Formularze:
 
  1. Wniosek o przyznanie środków MNiSW: składane do 15 listopada roku poprzedzającego ten, na który mają zostać przyznane środki MNiSW.
  2. Sprawozdanie z uczestnictwa w konferencji sfinansowanego ze środków MNiSW: składane na bieżąco w ciągu 7 dni od zakończenia konferencji
  3. Sprawozdanie z organizacji konferencji sfinansowanej ze środków MNiSW: składane na bieżąco w ciągu 7 dni od zakończenia konferencji.
  4. Roczne sprawozdanie z wykorzystania środków przyznanych przez MNiSW: składane do 31 grudnia roku, na który przyznane zostały środki MNiSW.
  5. Uzupełnienie do rocznego sprawozdania z wykorzystania środków przyznanych przez MNiSW składane do 31 grudnia roku, na który przeniesione zostały (z roku poprzedniego) środki przyznane przez MNiSW.
  6. Kosztorys wstępny zadania badawczego znajduje się w EZD.