Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Potencjał badawczy

 

Informacja dotycząca rozliczania środków na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego w KES
 
 
Poniżej umieszczone są pliki pdf z formularzami dokumentów w procedurze przyznawania i rozliczania środków przyznanych na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH.
 
 
Formularze 1, 4 oraz 5 wypełniają i składają we wskazanych terminach Kierownicy zadań badawczych. Formularze 2 oraz 3 wypełniają i składają we wskazanych terminach członkowie zespołów badawczych wymienieni we wniosku Kierownika zadania (formularz 1).
 
 
 
Formularz należy zapisać na dysk i otworzyć w programie Acrobat Reader (należy to zrobić przed każdym wypełnieniem, bo wersje zamieszczone na stronie są na bieżąco aktualizowane). 
 
Proszę zwrócić uwagę na to, że wskazanie kursorem myszki pola w formularzu wyświetli informację o tym, co należy wpisać w dane pole formularza.
 
Po wypełnieniu formularza jego wersję elektroniczną należy wysłać na mailowy adres Pani Katarzyny Bojarskiej (kbojarsk@sgh.waw.pl), a wersję wydrukowaną podpisać i dostarczyć do biura KE-S.
 
 
 
 Formularze:
 
a badanie: składany do
  1. Wniosek o przyznanie środków na badanie:​ 
  2. Sprawozdanie z uczestnictwa w konferencji: składane na bieżąco w ciągu 7 dni od zakończenia konferencji.
  3. Sprawozdanie z organizacji konferencji: składane na bieżąco w ciągu 7 dni od zakończenia konferencji.
  4. Roczne sprawozdanie z wykorzystania środków: składane do 31 grudnia roku, na który przyznane zostały środki.
  5. Uzupełnienie do rocznego sprawozdania z wykorzystania środków: składane do 31 grudnia roku, na który przeniesione zostały (z roku poprzedniego) środki.