Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Zakład Filozofii : Zakład Filozofii | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Zakład Filozofii
 

 

 

hustle — kopia(1).png

Kierownikiem Zakładu jest dr hab. Justyna Nowotniak - Poręba, prof. SGH. Zespół składa się z pracowników naukowych o różnorodnych specjalizacjach badawczych: od historii filozofii, poprzez teorię poznania, filozofię moralności i etykę życia gospodarczego, aż po problemy filozofii analitycznej, filozofii języka, logiki i metodologii nauk.

 

 Informacje

 

Struktury uzasadniania

Miło nam poinformować, że ukazała się nowa monografia naszego kolegi, dr. Jacka Ziobrowskiego. Książka pt. "Struktury uzasadniania" została opublikowana w 2019 r. nakładem wydawnictwa Scholar.

więcej

Konferencja "Etyka-dyskurs-ideologia"

Zakład Filozofii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. "Etyka-dyskurs-ideologia", która odbędzie się w dniu 19.04.2018 r. w gmachu głównym uczelni w sali 152 (budynek G, I piętro).

więcej

Roman Rudziński. Człowiek i dzieło

Ukazała się książka pod redakcją naukową dr hab. Janusza Sidorka, prof. SGH, zawierająca prace powstałe w związku z konferencją pt. "Roman Rudziński. Człowiek i dzieło", zorganizowaną przez Zakład Filozofii w dn. 04.12.2015 r.

więcej

Badania statutowe 2019

W roku 2019 w Zakładzie Filozofii kontynuowane będą badania z lat poprzednich. Tytuł badań: „Intersubiektywność. Źródła, struktury, funkcje”.

więcej

Badania statutowe 2018

W roku 2018 w Zakładzie Filozofii kontynuowane będą badania z lat poprzednich. Tytuł badań: „Intersubiektywność. Źródła, struktury, funkcje”.

więcej

Nagroda JM Rektora SGH za działalność naukową

JM Rektor SGH przyznał czworgu pracownikom Zakładu Filozofii nagrodę zespołową I stopnia w dziedzinie działalności naukowej za monografię pt. "Konteksty wartości" pod redakcją prof. Justyny Nowotniak.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.