Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

hustle(3).png
Zakład Socjologii
(dawniej Katedra Socjologii) znajduje się w strukturach Instytutu Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej od maja 2013 r.

Kierownikiem Zakładu jest dr hab. Jolanta Gładys-Jakóbik, prof. SGH.

Pracownicy Zakładu Socjologii (ZS) specjalizują się w problematyce zmian społecznych, procesu globalizacji, budowania tożsamości społecznej. Szczególnym tematem badawczym są procesy komunikacji społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i ofertą dydaktyczną. Zachęcamy do współpracy naukowej.

 

 Informacje

 

Obrona pracy doktorskiej mgr Joanny Popławskiej

21 czerwca 2017 r, odbyła się obrona pracy doktorskiej Pani mgr Joanny Zuzany Popławskiej. Promotorem dysertacji pt. „Uwarunkowania i konsekwencje przemian przestrzeni konsumpcji w miastach wojewódzkich w Polsce w latach 1999-2014" była dr hab. Elzbieta Firlit, prof. SGH (Zakład Socjologii IFSiSE).

więcej

Konferencja Zakładu Socjologii IFSiSE. 8 czerwca 2017 r.

Wspólnota i tożsamość - zapomniane pojęcia czy użyteczne kategorie analizy współczesności? To temat nowej konferencji organizowanej przez Zakład Socjologii IFSiSE KES SGH, na którą serdecznie zapraszamy.

więcej

Kolejna publikacja w zasobach Zakładu Socjologii

Miło nam poinformować, że niedawno ukazały się kolejne artykuły autorstwa naszych pracownic: Prof. SGH dr hab. Jolanty Gładys-Jakóbik i dr Anny Kozłowskiej.

więcej

Dynamiczny kapitalizm - statyczna religia...

Dynamiczny kapitalizm - statyczna religia. Rekonstrukcja wzajemnych relacji pomiędzy ekonomicznym i religijnym działaniem przedsiębiorców w okresie transformacji systemowej w Polsce po roku 1989 (Dynamischer Kapitalismus - statische Religion? Rekonstruktion der Wechselwirkungen zwischen dem wirtschatlichen und dem religiosen Handeln von Unternehmern in Polen nach 1989).

więcej

 
 
 

 Specjalność międzykierunkowa. Socjologia konsumenta i komunikacji rynkowej

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej specjalności międzykierunkowej na SGH przewidzianej zarówno dla studiów I stopnia, jak i studiów II stopnia.
 

 Ścieżka i specjalność międzykierunkowa: badania rynku i opinii publicznej

 
 

 Podyplomowe Studia Reklamy

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Podyplomowych Studiów Reklamy

 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Twoje pytanie zostało wysłane do Katedry Socjologii w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym. Proszę czekać na odpowiedź.
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik Zakładu Socjologii