Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 PROFIL BADAWCZY

 

Asystentka w Zakładzie Polityki Edukacyjnej i Naukowej IGS SGH. Magister na kierunku stosunki międzynarodowe w SGH; studiowała również filozofię i biologię (MISMaP) na Uniwersytecie Warszawskim.

Od 2005 r. zajmuje się zawodowo ewaluacją w sektorze publicznym. Od 2012 r. związana z Instytutem Badań Edukacyjnych w Warszawie. W  latach 2012-2015 prowadziła w IBE badania monitorujące wykorzystanie wskaźników edukacyjnej wartości dodanej, a od 2016 r. zaangażowana jest w badania monitorujące wdrażanie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Od wielu lat uczestniczy w monitorowaniu i ocenie przedsięwzięć Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

Członek zespołu Pełnomocnika Rektora ds. Systemu Zarządzania Jakością Kształcenia w SGH, kierownik kursu "Studium Pedagogiczne" na SGH.  Członek zespołów w projektach badawczych ERASMUS+ w IGS SGH: TRACK-VET i DASCHE.

Główne obszary zainteresowań: 

ekonomia edukacji, polityka edukacyjna, nierówności społeczne, Europejska Współpraca Terytorialna, neuroekonomia, społeczne i biologiczne mechanizmy zachowania, filozofia nauki.

 

 DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZA

 
 
 

 

 
​​ 
 
 

 KONTAKT

 

Mail: kmatusz (w domenie ​sgh.waw.pl)

Fax: (22) 564 86 91

Konsultacje: 

wtorki 16.00-17.00, p. 150G (po umówieniu mailowym)


 

 

 
​​