Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Zakład Polityki Społecznej : Zakład Polityki Społecznej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Instytut Statystyki i Demografii - Zakład Polityki Społecznej
 

 Zakład Polityki Społecznej

 

Zakład Polityki Społecznej stanowi główną jednostkę naukową Instytutu Gospodarstwa Społecznego, a obszar zainteresowań jego pracowników pokrywa się z działalnością naukową całego IGS-u. Kierownikiem zakładu, jak i jednocześnie Dyrektorem IGS jest prof. dr hab. Piotr Błędowski. 

W szczególności pracownicy Zakładu interesują się zagadnieniami związanymi z lokalną polityką społeczną i integracją społeczną, a wśród polityk szczegółowych należy wymienić między innymi politykę senioralną, rynku pracy, zdrowotną czy mieszkaniową. 


 

 Informacje

 

Jak będzie wyglądała starość dzisiejszych 30-latków?

W Gazecie Wyborczej ukazał się wywiad z prof. Piotrem Błędowskim poświęcony przemianom demograficznym Polski. Zachęcamy do lektury!

więcej

Tytuł profesorski dla dyrektora IGS Piotra Błędowskiego

2 kwietnia 2015 r. prof. Piotr Błędowski otrzymał tytuł naukowy profesora nauk ekonomicznych. We wtorek 9 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste wręczenie nominacji przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Poniżej prezentujemy zdjęcia z uroczystości.

więcej

Prof. Piotr Błędowski Wielką Osobowością UTW

Prof. Piotr Błędowski został jednym z trzech laureatów tegorocznej nagrody konkursu Wielkie Osobowości Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Nagrodę otrzymali także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i senator PO Mieczysław Augustyn za działania w zakresie polityki senioralnej.

więcej

 
 
 

 Kierownik Zakładu Polityki Społecznej

 
prof. dr hab. Piotr Błędowski