Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Strona główna
KES - Katedra Administracji Publicznej - Konferencje i seminaria
 

 Konferencje i seminaria

 
​P​racownicy i doktoranci Katedry Administracji Publicznej uczestniczą w wielu konferencjach, kongresach i seminariach naukowych i branżowych w Polsce i za granicą. 

Od 2013 r. Katedra jest inicjatorem i organizatorem cyklu seminariów naukowych poświęconych nauce o polityce publicznej. 


Katedra Administracji Publicznej Koelgium Ekonomiczno-Społecznego SGH zaprasza na pierwsze z cyklu seminariów naukowych „PRAWO-GOSPODARKA-POLITYKA PRAWA”. 

 

 Seminarium odbędzie się 8 maja 2019 r. w budynku Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, przy ulicy Wiśniowej 41 w sali 49. 

Temat seminarium: 

„Prawo: odpowiedź na ryzyko czy źródło niepewności? Perspektywa przedsiębiorców i regulatora”.

Prelegentami będą dr Jan Winczorek  i dr Karol Muszyński z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz dr Maciej Pichlak z Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. 

 

Seminarium  SGH 8.05.2019.pdfSeminarium SGH 8.05.2019.pdf

 


 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.