Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA 21 LISTOPADA 2016 R.

2016-06-30 kategoria: konferencja 

​W związku z organizowaną przez Katedrę Skarbowości Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH międzynarodową konferencją naukową pt.: Mechanizmy utrzymania stabilności systemu finansowego w niestabilnym otoczeniu, w imieniu pracowników Katedry oraz własnym, pragnę serdecznie zaprosić Państwa do udziału w obradach. Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniu 21 listopada 2016 r. w SGH – Aula VII, budynek G, al. Niepodległości 162.


Zaproszenie do udziału w konferencji kierujemy do przedstawicieli środowiska naukowego i akademickiego oraz praktyków reprezentujących instytucje sieci bezpieczeństwa finansowego.


Naszym zamiarem jest stworzenie możliwości zaprezentowania dotychczasowych, także międzynarodowych doświadczeń i stanu wiedzy w zakresie związanym z:
• makro- i mikroekonomicznymi uwarunkowaniami utrzymania stabilności systemu finansowego,
• determinantami stabilności rynkowego systemu finansowego,
• uwarunkowaniami i przesłankami stabilności publicznego systemu finansowego,
• wyzwaniami wobec sektora rynkowego i publicznego w niestabilnym otoczeniu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji poprzez przesłanie na adres e-mailowy: konferencja.skarbowosc@sgh.waw.pl karty zgłoszenia.


Opłacie podlega publikacja tekstu. Koszt ten wynosi 450 zł + VAT (23%). Osoby zainteresowane opublikowaniem artykułu w Kwartalniku Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH „Studia i Prace” uprzejmie prosimy o przesłanie tekstu do dnia 11 września 2016 r. Informacje dotyczące publikacji, w tym wymogi edytorskie, są zamieszczone na stronie Katedry pod adresem:  http://kolegia.sgh.waw.pl/pl/KES/struktura/KS/konferencje/

Mamy nadzieje, że przedsięwzięcie realizowane przez pracowników Katedry Skarbowości spotka się z aprobatą i zaszczycą nas Państwo swoją obecnością.

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.