Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Studiów Politycznych : Katedra Studiów Politycznych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Katedra Studiów Politycznych
 

 Katedra Studiów Politycznych

 
Dzień dobry,

Nazywam się Krzysztof Kozłowski i jestem kierownikiem Katedry Studiów Politycznych w Szkole Głównej Handlowej. Mam wielką przyjemność współpracować i kierować zespołem, który w ciągu kilku lat zdołał wypracować własny profil i dobrze odnaleźć się w dziedzinie, która interesuje go najbardziej – stosunkach międzynarodowych i polityce. Nie stronimy również od zagadnień gospodarczych, choć te zawsze łączymy z kwestiami politycznymi. Aby strona nie była martwą literą w cyberprzestrzeni postanowiliśmy stworzyć dodatkowy link​, w którym można znaleźć nasze oceny bieżącej sytuacji międzynarodowej jak i wydarzeń w kraju. Ponieważ często występujemy w mediach pisanie tekstów przystępnych dla czytelnika nie jest dla nas problemem. 

 
Zapraszając do współpracy serdecznie pozdrawiam, 

 
 dr hab. Krzysztof Kozłowski
Kierownik Katedry Studiów Politycznych
 

 Informacje

 

PECSA Roundtable Debate 2018 – 21.05.2018 (SGH, Warszawa)

W imieniu Katedry Studiów Politycznych i Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Polskiego Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Fundacji Konrada Adenauera w Polsce, Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PECSA Roundtable Debate 2018 “EU values and member states – between unity and diversity: migration context”, która odbędzie się w dniu 21.05.2018 r. (poniedziałek) w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I. Debata została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

więcej

Zapraszamy do zgłaszania referatów na konferencję

Zapraszamy do udziału w konferencji Muslim minorities and the refugee crisis in Europe. Narratives and policy responses, która odbędzie się 8-9 listopada 2018 r. w SGH. Czekamy na abstrakty do 30 czerwca 2018 r. Przewidujemy wydanie publikacji pokonferencyjnej. Konferenca organizowana jest w ramach projektu ref:EU | Muslim minorities and the refugee crisis in Europe współfinansowanego ze środków Komisji Europejskiej ze środków programu Erasmus+. Poniżej pełna treść:

więcej

warsztat: Muslim minorities and the refugee crisis in Europe

Zapraszamy na warsztaty poświęcone społecznościom muzułmańskim i kryzysowi uchodźczemu w Europie, które odbędą się w dniach 30.08-3.09.2018 w SGH. Organizuje je Zakład Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej w ramach projektu ref:EU | Muslim minorities and the refugee crisis in Europe współfinansowanego ze środków programu Erasmus+ Komisji Europejskiej. Aplikacje przyjmujemy do 31.05.2018.

więcej

 
 

 

 

 Kierownik jednostki

 
ksp_small.jpg

 

 Wydarzenia