Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Studiów Politycznych : Katedra Studiów Politycznych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Katedra Studiów Politycznych
 

 Katedra Studiów Politycznych

 
Dzień dobry,

Nazywam się Krzysztof Kozłowski i jestem kierownikiem Katedry Studiów Politycznych w Szkole Głównej Handlowej. Mam wielką przyjemność współpracować i kierować zespołem, który w ciągu kilku lat zdołał wypracować własny profil i dobrze odnaleźć się w dziedzinie, która interesuje go najbardziej – stosunkach międzynarodowych i polityce. Nie stronimy również od zagadnień gospodarczych, choć te zawsze łączymy z kwestiami politycznymi. Aby strona nie była martwą literą w cyberprzestrzeni postanowiliśmy stworzyć dodatkowy link​, w którym można znaleźć nasze oceny bieżącej sytuacji międzynarodowej jak i wydarzeń w kraju. Ponieważ często występujemy w mediach pisanie tekstów przystępnych dla czytelnika nie jest dla nas problemem. 

Zapraszając do współpracy serdecznie pozdrawiam, 

 dr hab. Krzysztof Kozłowski
Kierownik Katedry Studiów Politycznych
 

 Informacje

 

II Seminarium Migracyjne EUMIGRO

Katedra Studiów Politycznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wraz ze Współorganizatorami mają przyjemność zaprosić do udziału w II Seminarium Migracyjnym EUMIGRO pt. „Krajobraz migracyjny Europy”, które odbędzie się w dniu 19.12.2017 r. (wtorek), godz. 11.30–14.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I.

więcej

grant NCN na badanie polskich konwertytek na islam

W ostatnim konkursie NCN OPUS prof. SGH dr hab. Katarzyna Górak-Sosnowska uzyskała grant na badanie pt. Kontestowana tożsamość: Społeczne funkcjonowanie polskich konwertytek na islam. W zespole badawczym są: dr Beata Abdallah-Krzepkowska (UŚ), dr Joanna Krotofil (UJ) oraz dr Anna Piela. Planowany jest także konkurs na stanowsko dla doktoranta, który będzie mógł uczestniczyć w projekcie.

więcej

Wykład otwarty dr. J. Capapé

​Katedra Studiów Politycznych ma przyjemność zaprosić na wykład gościnny Javiera Capapé na temat Państwowych funduszy powierniczych: DO YOU KNOW WHO OWNS THE WORLD? SOVEREIGN WEALTH FUNDS: UNCOVERED. Wykład (w języku angielskim) odbędzie się 24.10.2017 o godzinie 17.00 w Auli III. Wykład będzie połączony z sesją Q&A.

więcej

 
 

 

 

 Kierownik jednostki

 
 

 Wydarzenia