Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Studiów Politycznych

 
Dzień dobry, 
Nazywam się Krzysztof Kozłowski i jestem kierownikiem Katedry Studiów Politycznych w Szkole Głównej Handlowej. Mam wielką przyjemność współpracować i kierować zespołem, który w ciągu kilku lat zdołał wypracować własny profil i dobrze odnaleźć się w dziedzinie, która interesuje go najbardziej – stosunkach międzynarodowych i polityce. Nie stronimy również od zagadnień gospodarczych, choć te zawsze łączymy z kwestiami politycznymi. Aby strona nie była martwą literą w cyberprzestrzeni postanowiliśmy stworzyć dodatkowy link​, w którym można znaleźć nasze oceny bieżącej sytuacji międzynarodowej jak i wydarzeń w kraju. Ponieważ często występujemy w mediach pisanie tekstów przystępnych dla czytelnika nie jest dla nas problemem. 

Zapraszając do współpracy serdecznie pozdrawiam, 

 dr hab. Krzysztof Kozłowski
Kierownik Katedry Studiów Politycznych


 

 Informacje

 

Projekt Jean Monnet Module EUMIGRO w SGH - Program Erasmus+

W latach 2016-2019 dr Marta Pachocka (Katedra Studiów Politycznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego) kieruje w SGH projektem EUMIGRO – “Jean Monnet Module on the European Union and the Contemporary International Migration – an Interdisciplinary Approach”, który jest współfinansowany przez UE w ramach Programu Erasmus+.

więcej

Zapraszamy na lektoraty z j. chińskiego

Ośrodek Studiów Tajwan-Unia Europejska organizuje lektoraty z języka chińskiego.

więcej

Wizyta prof. K. Kozłowskiego w King Saejong Institute

Prof. K. Kozłowski został zaproszony przez King Saejong Institute w Wenecji oraz Wydział Orientalistyczny Università Ca’ Foscari do wygłoszenia wykładów w dniach 11-14.10.2014.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki