Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Studiów Politycznych : Katedra Studiów Politycznych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Katedra Studiów Politycznych
 

 Katedra Studiów Politycznych

 
Dzień dobry,

Nazywam się Krzysztof Kozłowski i jestem kierownikiem Katedry Studiów Politycznych w Szkole Głównej Handlowej. Mam wielką przyjemność współpracować i kierować zespołem, który w ciągu kilku lat zdołał wypracować własny profil i dobrze odnaleźć się w dziedzinie, która interesuje go najbardziej – stosunkach międzynarodowych i polityce. Nie stronimy również od zagadnień gospodarczych, choć te zawsze łączymy z kwestiami politycznymi. Aby strona nie była martwą literą w cyberprzestrzeni postanowiliśmy stworzyć dodatkowy link​, w którym można znaleźć nasze oceny bieżącej sytuacji międzynarodowej jak i wydarzeń w kraju. Ponieważ często występujemy w mediach pisanie tekstów przystępnych dla czytelnika nie jest dla nas problemem. 

Zapraszając do współpracy serdecznie pozdrawiam, 

 dr hab. Krzysztof Kozłowski
Kierownik Katedry Studiów Politycznych
 

 Informacje

 

2nd EUMIGRO Conference

W imieniu Katedry Studiów Politycznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundacji Konrada Adenauera w Polsce oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 2nd EUMIGRO Conference “Migration and refugee crisis: the EU and its member states between obligation, self-interest and goodwill”, która odbędzie się w dniu 21.03.2018 r. (środa), godz. 09.30–17.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, Budynek C, Aula I. Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Program konferencji i formularz rejestracji on-line: http://eumigro.eu/en

więcej

II Seminarium Migracyjne EUMIGRO

Katedra Studiów Politycznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wraz ze Współorganizatorami mają przyjemność zaprosić do udziału w II Seminarium Migracyjnym EUMIGRO pt. „Krajobraz migracyjny Europy”, które odbędzie się w dniu 19.12.2017 r. (wtorek), godz. 11.30–14.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I.

więcej

grant NCN na badanie polskich konwertytek na islam

W ostatnim konkursie NCN OPUS prof. SGH dr hab. Katarzyna Górak-Sosnowska uzyskała grant na badanie pt. Kontestowana tożsamość: Społeczne funkcjonowanie polskich konwertytek na islam. W zespole badawczym są: dr Beata Abdallah-Krzepkowska (UŚ), dr Joanna Krotofil (UJ) oraz dr Anna Piela. Planowany jest także konkurs na stanowsko dla doktoranta, który będzie mógł uczestniczyć w projekcie.

więcej

 
 

 

 

 Kierownik jednostki

 
ksp_small.jpg

 

 Wydarzenia