Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Studiów Politycznych

 
Dzień dobry, 
Nazywam się Krzysztof Kozłowski i jestem kierownikiem Katedry Studiów Politycznych w Szkole Głównej Handlowej. Mam wielką przyjemność współpracować i kierować zespołem, który w ciągu kilku lat zdołał wypracować własny profil i dobrze odnaleźć się w dziedzinie, która interesuje go najbardziej – stosunkach międzynarodowych i polityce. Nie stronimy również od zagadnień gospodarczych, choć te zawsze łączymy z kwestiami politycznymi. Aby strona nie była martwą literą w cyberprzestrzeni postanowiliśmy stworzyć dodatkowy link​, w którym można znaleźć nasze oceny bieżącej sytuacji międzynarodowej jak i wydarzeń w kraju. Ponieważ często występujemy w mediach pisanie tekstów przystępnych dla czytelnika nie jest dla nas problemem. 

Zapraszając do współpracy serdecznie pozdrawiam, 

 dr hab. Krzysztof Kozłowski
Kierownik Katedry Studiów Politycznych
 

 Informacje

 

PECSA Roundtable Debate 2017

W imieniu Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH i Polskiego Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA) oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PECSA Roundtable Debate 2017 “The role of European values in times of the political and socio-economic challenges in Europe”, która odbędzie się w dniu 25 maja 2017 r. (czwartek), godz. 11.30, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I. W ramach debaty zaplanowano dwa panele eksperckie.

więcej

I Seminarium Migracyjne EUMIGRO - 5 kwietnia

Katedra Studiów Politycznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH wraz ze Współorganizatorami zapraszają do udziału w I Seminarium Migracyjnym EUMIGRO pt. „Migracje, uchodźstwo i azyl w Europie – wczoraj, dziś, jutro”, które odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2017 r. (środa), godz. 11.30–15.15, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I. W ramach seminarium zaplanowano dwa panele eksperckie z udziałem przedstawicieli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Warszawskiego i Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex).

więcej

Projekt Jean Monnet Module EUMIGRO w SGH - Program Erasmus+

W latach 2016-2019 dr Marta Pachocka (Katedra Studiów Politycznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego) kieruje w SGH projektem EUMIGRO – “Jean Monnet Module on the European Union and the Contemporary International Migration – an Interdisciplinary Approach”, który jest współfinansowany przez UE w ramach Programu Erasmus+.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki