Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Polityki Publicznej : Katedra Polityki Publicznej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Polityki Publicznej
 

 Katedra Polityki Publicznej

 
Katedra Polityki Publicznej grupuje uczonych zajmujących się kluczowymi elementami nauki o polityce publicznej. 

Zespół zajmuje się zarówno teoriami występującymi w polityce publicznej i najważniejszymi pojęciami tej dyscypliny wiedzy, ale także zagadnieniami pragmatycznymi. 

Rozwija bowiem projekty badań w tym zakresie, tworzy instrumenty służące analizie konkretnych działań i programów publicznych.

Rozwija analizy polityk sektorowych, jak polityka rynku pracy, polityka gospodarcza, energetyczna, kulturalna, itp. Do ich analizy wykorzystuje wiedzę z różnych dyscyplin nauk społecznych, od ekonomii po socjologię, psychologię, czy nauki o kulturze.  
 

 Informacje

 

Rozpoczęcie realizacji projektu DIRECT II

W dniach 24-25 lutego w Sofii odbyło się pierwsze spotkanie członków międzynarodowego konsorcjum badawczego, które rozpoczyna realizację dwuletniego projektu DIRECT II. Konsorcjum złożone jest z ośrodków z 7 państw UE, a w jego skład wchodzi również zespół badaczy z Katedry Polityki Publicznej SGH.

więcej

Seminarium: Związki zawodowe – wyzwania, szanse i bariery

Katedra Polityki Publicznej SGH zaprasza na doroczne seminarium pt. „Sytuacja i rozwój związków zawodowych w zakładach o różnych formach własności – wyzwania, szanse i bariery”. Odbędzie się ono 14 czerwca (piątek) w gmachu SGH, w godzinach 11.00-15.00. W programie przedstawione zostaną najnowsze dane obrazujące pozycję związków zawodowych w środowisku pracowniczym (m.in. członkostwo) i inne zjawiska, które są kluczowe dla zdolności związków do efektywnego działania.

więcej

„Młodzi KES" zapraszają na konferencję

Kolegium Ekonomiczno-Społeczne Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wraz z patronem wydarzenia Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych mają przyjemność zaprosić do udziału w dorocznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów i Doktorów „Młodzi KES". 18 grudnia 2018 r., w godz. 10.00-17.00.

więcej

 

 Oferta kształcenia w zakresie polityki publicznej, Studia II stopnia

 
obrazek_polityka publiczna.png

 
 

 Dyżury Pracowników

 

pokój 66 B, ul. Wiśniowa 41 

 
 

 Kierownik jednostki

 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.