Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Kontakt : Kontakt – Instytut Gospodarki Światowej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KGS - Instytut Gospodarki Światowej - Kontakt
 

 Kontakt

 

ADRES KORESPONDENCYJNY

Instytut Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Rakowiecka 24, 02-521 Warszawa

tel. +48-22 564 93 70
fax +48-22 564 86 74
e-mail: weri@sgh.waw.pl

 

KONTAKT E-MAIL DO PRACOWNIKÓW INSTYTUTU

Imię i Nazwisko​ Adres e-mail​
​ ​
prof. dr hab. Marzenna Weresa - Dyrektor Instytutu​

marzenna.weresa@sgh.waw.pl

​ ​
Katedra Globalnych Współzależności Gospodarczych​ ​
dr hab. Mariusz Jan Radło, prof. SGH

mjradlo@sgh.waw.pl

dr Krzysztof Falkowski​

kfalkow@sgh.waw.pl

dr Tomasz Napiórkowski

tomasz.napiorkowski@sgh.waw.pl

​ ​
Katedra Badań nad Gospodarką Niemiecką​ ​
dr hab. Jurgen Wandel​, prof. SGH

jwandel@gmx.de


dr hab. Andreas Bielig, prof. SGH​

abielig@sgh.waw.pl


dr Katarzyna Kamińska

kkamins@sgh.waw.pl

​ ​
Katedra Badań Państw Gospodarek Azji Wschodniej​ ​
dr hab. Arkadiusz Michał Kowalski, prof. SGH​​ arkadiusz.kowalski@sgh.waw.pl​ ​
​dr Anna Maria Dzienis anna.dzienis@sgh.waw.pl
dr Agnieszka McCaleb​

agnieszka.mccaleb@sgh.waw.pl

dr Anna Sznajderska​ anna.sznajderska@sgh.waw.pl​
dr Marta Mackiewicz​ marta.mackiewicz@sgh.waw.pl​
​ ​
Sekretariat​ ​
Aleksandra Bardadyn

agorsk@sgh.waw.pl

 

 

 
 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.