Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

SKN MSG zaprasza na konferencję

2015-12-08 kategoria: informacja konferencja 

​SKN MSG serdecznie zaprasza na konferencję pt. "Kursy walut - lepiej wróżyć czy prognozować?", która odbędzie się 10 grudnia o godzinie 19:00 w Auli II budynku C, Szkoły Głównej Handlowej.

Na spotkaniu poznają Państwo opinie teoretyków i praktyków na temat realnych możliwości przewidywania zmian kursów walutowych oraz charakterystyki pracy dealera walutowego. Omawiane będą również zagadnienia związane z wykorzystywanymi w praktyce strategiami i modelami, na których pracują uczestniczy rynków walutowych oraz ich skuteczność.

Naszymi prelegentami będą:
- Radosław Wierzbicki, od ponad 3 lat dealer korporacyjny w mBanku (dawnym BRE Banku) odpowiedzialny za współpracę w zakresie transakcji walutowych, opcji walutowych, transakcji na stopę procentową. Wcześniej dealer w Noble Securities. Doktorant Uniwersytetu Warszawskiego.
- Kamil Maliszewski, Analityk rynków walutowych i CFD w Domu Maklerskim mBanku. Przedmiotem jego zainteresowań są rynki walutowe i makroekonomia, procesy polityczne i przemiany w Unii Europejskiej oraz Strefie Euro. W ostatnim czasie interesuje się także reformami gospodarczymi w Japonii. Działa naukowo na Uniwersytecie Warszawskim zajmując się prawem rynków kapitałowych. Redaktor prowadzący serwis mNews DM mBanku
- dr Marcin Menkes, Kierownik Podyplomowego Studium Prawa i Ekonomii Rynków Kapitałowych w Szkole Głównej Handlowej, zajmuje się kwestiami związanymi z zarządzaniem gospodarką, międzynarodowym prawem gospodarczym oraz innymi kwestiami prawnomiędzynarodowymi.

Do zobaczenia 10 grudnia!
SKN Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.