Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Studenckie Koła Naukowe : Studenckie Koła Naukowe – Instytut Ekonomii Międzynarodowej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KGS - Instytut Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych - Studenckie Koła Naukowe
 

 SKN MSG

 


 Studenckie Koło Naukowe Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych działało w latach 1995-2008 przy Kolegium Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej. 


Za cel swojego działania Koło przyjęło poszerzanie wiedzy studentów na temat problemów międzynarodowych, a także nawiązywanie kontaktów z organizacjami i innymi instytucjami umożliwiającymi praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

Obecnie trwają prace nad rekatywacją SKN Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych
 
Zapraszamy wszystkich studentów do aplikowania do reaktywującego się Studenckiego Koła Naukowego Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych! Poszukujemy otwartych, komunikatywnych i pomysłowych osób, które chcą brać udział w realizacji fascynujących projektów i poznać ludzi podobnych do siebie.
Jesteśmy grupą studentów SGH, która che podtrzymywać tradycje działalności SKN MSG. W naszych szeregach znajdują się ambitne, pracowite i kreatywne osoby kształcące się zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich. Przedmiotem działalności SKNu są szeroko rozumiane międzynarodowe stosunki gospodarcze - interesują nas zarówno aspekty biznesowo-handlowe, jak i kultura poszczególnych krajów, czy części kontynentów. Swoje działania skupiamy na celu, którym jest szerzenie idei współpracy gospodarczej między państwami, promowanie zasad tolerancji międzykulturowej a także rozwój wiedzy na temat procesów ekonomicznych mających miejsce na arenie światowej.
 
Jeżeli chcecie dołączyć do naszego zgranego zespołu napiszcie do nas wiadomość na fb​, w której znajdzie się:
- imię i nazwisko
- numer albumu
- kilka zdań o sobie i o tym, dlaczego chcecie dołączyć do naszego zespołu.

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.