Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Ekonomii II

 

Witamy na stronie internetowej Katedry Ekonomii II. Zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.

 

 Informacje

 

Prof. K. Jasiecki gościem na zebraniu Katedry Ekonomii II

W dniu 15 grudnia 2017 r. wystąpienie na zebraniu Katedry Ekonomii II wygłosi Prof. dr hab. Krzysztof Jasiecki. Tematem prezentacji będzie "Nowa peryferyjność Europy Środkowo-Wschodniej w koncepcjach różnorodności kapitalizmu". Spotkanie odbędzie się o godzinie 9:00 w sali 315A.

więcej

Prof. Jerzy Wilkin gościem na zebraniu Katedry Ekonomii II

W dniu 21 czerwca 2017 r. wystąpienie na zebraniu Katedry Ekonomii II wygłosi Profesor dr hab. Jerzy Wilkin. Tematem wystąpienia będą odmiany kapitalizmu w EŚW.

więcej

Otwarte seminarium Katedry Ekonomii II - 31.05.2017

​Szanowni Państwo, Zapraszam do udziału w otwartym seminarium Katedry Ekonomii II Kolegium Gospodarki Światowej, które odbędzie się w środę 31 maja 2017 r. o godz. 11.00 w sali 465 w bud. G. Na zebraniu będziemy mieli przyjemność gościć Panią Profesor Beatę Farkas, Pana Profesora Miklosa Szanyi`ego oraz Panią Doktor Magdolnę Sass z Uniwersytetu w Segedynie. Z poważaniem, Prof. dr hab. Ryszard Rapacki

więcej

Badania statutowe 2008-2013

​W latach 2008-2013 prof. dr hab. Ryszard Rapacki nadzorował realizowane w Kolegium Gospodarki Światowej badania statutowe w tematach: I. Instytucjonalne determinanty rozwoju społeczno-gospodarczego w Polsce oraz krajach Europy Środkowej i Wschodniej na tle tendencji światowych. II. Ekonomia członkostwa w Unii Europejskiej oraz transformacji systemowej w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

więcej

Grant KBN - 2001-2002

W latach 2001-2002 w Katedrze Ekonomii II realizowany był grant KBN dotyczący fuzji i przejęć w polskim systemie bankowym. Kierownikiem badania był prof. dr hab. Ryszard Rapacki, a głównym wykonawcą dr hab. Jacek Prokop, prof. SGH.

więcej

Projekt badawczy NBP - 2012

Realna konwergencja oraz wpływ polityki pieniężnej na wzrost gospodarczy krajów Unii Europejskiej: analiza stabilności czasowej i próba identyfikacji punktów zwrotnych z użyciem metod bayesowskich

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik Katedry