Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 konferencje i seminaria

 

Uprzejmie informujemy, że w 2014 roku zostało utworzone odrębne konto bankowe dla wpłat uczestników na poczet konferencji organizowanych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnicy konferencji organizowanych przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie będą mogli dokonywać wpłat na rachunek: 

Bank Pekao SA 95 1240 1040 1111 0010 5574 7272


__________________________________________

W dniach 29-30 września 2016 w Hotelu Sielanka nad Pilicą odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja pt. "Nauka i dydaktyka wobec potrzeb społeczeńwstwa i gospodarki".

W dniach 29 - 30 września 2016 r w Hotelu Sielanka nad Pilica w Warce odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, której głównym celem było dopasowanie oferty dydaktycznej do potrzeb społecznych i gospodarczych.

Relacja z konferencji

 

W dniach 11-12 czerwca 2015 w Hotelu Trylogia odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja na temat strategii naukowo-badawczej Kolegium.W dniach 11-12 czerwca 2015 w hotelu Trylogia w Zielonce k. Warszawy  odbyła się coroczna Ogólnokolegialna Konferencja, której głównym celem było zarysowanie Strategii naukowo-badawczej jaką Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie zaplanowało do roku 2020.
Relacja

 

 

 

Seminarium Kadry Kierowniczej Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie "Rola Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w reformującej się Uczelni" 17-18 października 2014, Jabłonna W dniach 17-18 października w  Dom ​Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie PAN odbyło się Seminarium, którego głównym celem była dyskusja nad rolą i miejscem Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w kontekście reformy Uczelni i prac zmieniających statut Uczelni.​ Zdjęcia z seminarium.

 

 


Ogólnokolegialna Konferencja - „Kształcenie dla biznesu – cele, modele, formy”
12 – 13 czerwca 2014r, WarszawaW dniach 12-13 czerwca 2014 r., w Ośrodku konferencyjno-szkoleniowym „BOSS” w Warszawie odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja „Kształcenie dla biznesu - cele, modele, formy” . Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

IX Kongres Ekonomistów - 28-29 listopada 2013r.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Kongresie Ekonomistów organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, którego prezesem jest prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska - Ziemacka, Kierownik Zakładu Badań nad Bankructwami w Instytucie Finansów i Korporacji KNOP.

 

 

 

 

 

Jubileusz 50-lecia Katedry Inwestycji i Nieruchomości

Konferencja_zdjecie[1].jpg

 

Z okazji 50-lecia powstania Katedry Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się konferencja naukowa na temat „Rynek nieruchomości. Finansowanie rozwoju miast”.
 
Konferencja jest adresowana do pracowników naukowych Katedr zajmujących się problematyką nieruchomości ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce. Problematyka Konferencji będzie ściśle związana z przemianami zachodzącymi na światowym i krajowym rynku nieruchomości. Wiele miejsca zostanie poświęcone zagadnieniom polityki przestrzennej, polityki mieszkaniowej, finansowaniu nieruchomości, analizie czynników determinujących rozwój poszczególnych segmentów rynku nieruchomości, rewitalizacji oraz regulacjom prawnym z tego obszaru.

 

 

Koncepcja sustainability jako metoda zarządzania w kryzysie - 21-22 października 2013r.

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową pod patronatem Jego Magnificencji Rektora SGH prof. dr. hab. Tomasza Szapiro - "Koncepcja sustainability jako metoda zarządzania w kryzysie".

Konferencja organizowana jest przez Katedrę Systemów Zarządzania Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w ramach grantu MNiSW. Jej celem jest szeroka dyskusja nad nowoczesnymi koncepcjami zarządzania przedsiębiorstwem i prezentacja wyniku grantu MNiSW nr N N115 253939 pt. „Sustainability warunkiem przetrwania kryzysu”.

Konferencja będzie odbywała się w formie czterech paneli, do których zostaną zaproszeni wybitni naukowcy i eksperci zajmujący się problemem zarządzania w przedsiębiorstwie. Jeden z paneli poświęcony będzie osiemdziesięcioleciu Prof. dr. inż. Wiesława M. Grudzewskiego i sześćdziesięcioleciu pracy zawodowej i naukowej.

Więcej informacji, pełen program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na http://sustainability.edu.pl/


 
Ogólnokolegialna konferencja naukowo - dydaktyczna

W dniach 6-7 czerwca 2013r., w hotelu Kuźnia Napoleońska, w Paprotni odbyła się Ogólnokolegialna Konferencja „Tożsamość naukowo-dydaktyczna Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w świetle reformy uczelni”
Czytaj więcej ...

 
 
 

 Zjazd absolwentów - Relacja

 

​24 września 2016 w Auli VII SGH odbyło sie SPOTKANIE ABSOLWENTÓW Wydziału Ekonomiki Produkcji
oraz kierunków związanych z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, studiów doktoranckich i podyplomowych oraz sympatyków Kolegium.

Na spotkanie przybyło ponad 100 osób związanych z Wydziałem Ekonomiki Produkcji i Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać wykład prof. dr. hab . Władysława Szymańskiego pt. "Świat-Europa-Polska na ostrym zakręcie".na www3.JPG

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze zjazdu absolwentów w galerii SGH oraz galerii KNOP
Do zobaczenia na następnym zjeździe!

 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.