Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Instytut Kapitału Ludzkiego : Instytut Kapitału Ludzkiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Kapitału Ludzkiego
 

 Instytut Kapitału Ludzkiego

 

Instytut Kapitału Ludzkiego jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce, oferującą programy nauczania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim na studiach licencjackich i magisterskich (stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych) oraz studiach podyplomowych.

Instytut stanowi swoisty łącznik między środowiskiem akademickim a środowiskiem biznesu i administracji. Z jednej strony dostarczamy praktykom (przedstawicielom biznesu, administracji centralnej i lokalnej, organizacji pozarządowych, instytucji rynku pracy oraz rynku edukacji) najnowszą wiedzę i umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś prezentujemy studentom najnowsze dobre praktyki zaczerpnięte z naszych doświadczeń we współpracy z tymi środowiskami. Od lat prowadzimy pogłębione badania dotyczące różnorodnych aspektów zarządzania kapitałem ludzkim, zaś naszym wiodącym partnerem jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. ​Wyrazem uznania dla poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Instytutu może być zainteresowanie jej ofertą skierowaną do tego środowiska, tj. ocenianymi wysoko studiami podyplomowymi, a są to:

Pracownicy Instytutu wielokrotnie otrzymują pozytywne opinie o prowadzonych zajęciach na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, czego efektem jest to, że  wielu z nich w ostatnich latach znalazło się w ostatnich latach na liście TOP 10 (lista wykładowców najwyżej ocenianych przez studentów SGH). Studiując przedmioty oferowane przez pracowników Instytutu możliwe jest ukończenie ciekawych specjalności międzykierunkowych:

  • Negocjacje w biznesie (studia drugiego stopnia - magisterskie)
  • Kształtowanie kompetencji trenerskich (studia pierwszego stopnia - licencjackie)
  • Edukator przedmiotów ekonomicznych - Studium Pedagogiczne (studia drugiego stopnia - magisterskie)

Nowością w naszej ofercie jest Program Tutorski "Rozwój Kompetencji dla Biznesu. Kreatywność, Przedsiębiorczość i Współpraca", którego celem jest indywidualna pomoc w kształtowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Zachęcamy do kontaktu wszystkich studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, a także doktoranckich i podyplomowych, stacjonarnych i niestacjonarnych.


X ZJAZD KATEDR ZZL 2019
"Zarządzanie zasobami ludzkimi w kontekście wyzwań współczesnego rynku pracy, nowych modeli biznesowych i zarządzania publicznego" 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na jubileuszową konferencję X Zjazd Katedr ZZL, organizowaną przez Instytut Kapitału Ludzkiego w dn. 15-17.05.2019. Rejestracja na konferencję i przesyłanie abstraktów do 10.10.2018. Więcej informacji: Informacje o konferencji​  

 

 Informacje

 

Prof. J. Cygler - odwołane konsultacje

17.10.2018: prof. J. Cygler - odwołane konsultacje

więcej

Dr M. Fryczyńska - odwołane konsultacje

Dr M. Fryczyńska - odwołane konsultacje | office hours cancelled

więcej

Zmiana godziny konsultacji dr Danilewicza - 24.05.2018

Konsultacje dr Dariusza Danilewicza w dniu 24.05.2018 r. (czwartek) odbędą się w godz. 9.50 - 10.50.

więcej

SEMINARIA DOKTORSKIE - PROF. JUCHNOWICZ I DR HAB. CZAINSKA

HARMONOGRAM SEMINARIÓW DOKTORSKICH PROWADZONYCH W INSTYTUCIE KAPITAŁU LUDZKIEGO PRZEZ PROF. ZW. DR HAB. MARTĘ JUCHNOWICZ ORAZ DR HAB. KATARZYNĘ CZAINSKĄ W SEMESTRZE LETNIM 2017/2018

więcej

Odwołane konsultacje prof. J. Cygler

Odwołane konsultacje prof. J. Cygler

więcej

Zmiana terminu konsultacji dr D. Danilewicza

Zmiana terminu konsultacji dr D. Danilewicza

więcej

Sekretariat Instytutu zamknięty w dn. 28-29.09.2017

Sekretariat Instytutu Kapitału Ludzkiego będzie zamknięty w dn. 28-29.09.2017.

więcej

SEMINARIA DOKTORANCKIE - PROF. ZW. DR HAB. M. JUCHNOWICZ

HARMONOGRAM SEMINARIÓW DOKTORSKICH PROWADZONYCH W INSTYTUCIE KAPITAŁU LUDZKIEGO PRZEZ PROF. ZW. DR HAB. MARTĘ JUCHNOWICZ W SEMESTRZE ZIMOWYM 2017/2018

więcej

Wyniki-Strategia Personalna Przedsiębiorstwa,prof.Rostkowski

Wyniki egzaminu - dr hab. Tomasz Rostkowski, prof. SGH; Strategia Personalna Przedsiębiorstwa; Studia niestacjonarne tryb sobotnio-niedzielny

więcej

Pracownicy KNoP laureatami nagrody Wydawnictwa Emerald

Dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek (Instytut Kapitału Ludzkiego) oraz dr Dariusz Turek (Instytut Przedsiębiorstwa) z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie otrzymali nagrodę "Emerald Literati Network Awards for Excellence" za artykuł naukowy opublikowany w czasopiśmie "Management Research Review".

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Dyrektor Jednostki