Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Instytut Kapitału Ludzkiego

 

Instytut Kapitału Ludzkiego jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce, oferującą programy nauczania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim na studiach licencjackich i magisterskich (stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych) oraz studiach podyplomowych.

Instytut stanowi swoisty łącznik między środowiskiem akademickim a środowiskiem biznesu i administracji. Z jednej strony dostarczamy praktykom (przedstawicielom biznesu, administracji centralnej i lokalnej, organizacji pozarządowych, instytucji rynku pracy oraz rynku edukacji) najnowszą wiedzę i umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś prezentujemy studentom najnowsze dobre praktyki zaczerpnięte z naszych doświadczeń we współpracy z tymi środowiskami. Od lat prowadzimy pogłębione badania dotyczące różnorodnych aspektów zarządzania kapitałem ludzkim, zaś naszym wiodącym partnerem jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.Wyrazem uznania dla poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Instytutu może być zainteresowanie jej ofertą skierowaną do tego środowiska, tj. ocenianymi wysoko studiami podyplomowymi, a są to:

Pracownicy Instytutu wielokrotnie otrzymują pozytywne opinie o prowadzonych zajęciach na studiach stacjonarnych i niestcjonarnych, czego efektem jest to, że  wielu z nich w ostatnich latach znalazło się w ostatnich latach na liście TOP 10 (lista wykładowców najwyżej ocenianych przez studentów SGH). Studiując przedmioty oferowane przez pracowników Instytutu możliwe jest ukończenie ciekawych specjalności międzykierukowych:

  • Negocjacje w biznesie (studia drugiego stopnia - magisterskie)
  • Kształtowanie kompetencji trenerskich (studia pierwszego stopnia - licencjackie)
  • Edukator przedmiotów ekonomicznych - Studium Pedagogiczne (studia drugiego stopnia - magisterskie)

Nowością w naszej ofercie jest Program Tutorski "Rozwój Kompetencji dla Biznesu. Kreatywność, Przedsiębiorczość i Współpraca", którego celem jest indywidualna pomoc w kształtowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Zachęcamy do kontaktu wszystkich studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, a także doktoranckich i podyplomowych, stacjonarnych i niestacjonarnych.

 

 Informacje

 

Konsultacje/egzaminy w II terminie sesji dr D. Danilewicza

Przedstawiamy terminy konsultacji/egzaminów w sesji poprawkowej

więcej

Terminy egzaminów poprawkowych - prof. Rostkowski

Terminy egzaminów poprawkowych - prof. Rostkowski Egzaminy poprawkowe w ramach przedmiotów prowadzonych przez prof. T. Rostkowskiego odbędą się: 1. ZKL - 20 lutego 2018 godz. 17:00 s. 102 bud. Główny 2. Przywództwo Strategiczne i Operacyjne - 21 lutego 2018 godz. 17:00 s. 102 bud. Główny Egzaminy będą realizowane w formie ustnej.

więcej

Sekretariat Instytutu zamknięty w dn. 28-29.09.2017

Sekretariat Instytutu Kapitału Ludzkiego będzie zamknięty w dn. 28-29.09.2017.

więcej

SEMINARIA DOKTORANCKIE - PROF. ZW. DR HAB. M. JUCHNOWICZ

HARMONOGRAM SEMINARIÓW DOKTORSKICH PROWADZONYCH W INSTYTUCIE KAPITAŁU LUDZKIEGO PRZEZ PROF. ZW. DR HAB. MARTĘ JUCHNOWICZ W SEMESTRZE ZIMOWYM 2017/2018

więcej

Wyniki-Strategia Personalna Przedsiębiorstwa,prof.Rostkowski

Wyniki egzaminu - dr hab. Tomasz Rostkowski, prof. SGH; Strategia Personalna Przedsiębiorstwa; Studia niestacjonarne tryb sobotnio-niedzielny

więcej

Pracownicy KNoP laureatami nagrody Wydawnictwa Emerald

Dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek (Instytut Kapitału Ludzkiego) oraz dr Dariusz Turek (Instytut Przedsiębiorstwa) z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie otrzymali nagrodę "Emerald Literati Network Awards for Excellence" za artykuł naukowy opublikowany w czasopiśmie "Management Research Review".

więcej

​Seminarium: Miejski aktywizm – Innowacje, Marketing, Rozwój

Zapraszamy na Seminarium "Miejski aktywizm – Innowacje, Marketing, Rozwój" w dn 28.04.2017, godz. 11.30-13.30, sala 152G

więcej

Zmiana terminu dyżuru prof. dr hab. Marty Juchnowicz

Dyżur prof. dr hab. Marty Juchnowicz z dnia 12.04.2017 zostaje przesunięty na 10.06.2017 w godz. 16.00-17.00.

więcej

Menedżerskie Studia Podyplomowe dla pracowników GDDKiA

Zainaugurowana została kolejna edycja Menedżerskich Studiów Podyplomowych dla pracowników Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Dyrektor Jednostki