Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Instytut Kapitału Ludzkiego

 

Instytut Kapitału Ludzkiego jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce, oferującą programy nauczania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim na studiach licencjackich i magisterskich (stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych) oraz studiach podyplomowych.

Instytut stanowi swoisty łącznik między środowiskiem akademickim a środowiskiem biznesu i administracji. Z jednej strony dostarczamy praktykom (przedstawicielom biznesu, administracji centralnej i lokalnej, organizacji pozarządowych, instytucji rynku pracy oraz rynku edukacji) najnowszą wiedzę i umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś prezentujemy studentom najnowsze dobre praktyki zaczerpnięte z naszych doświadczeń we współpracy z tymi środowiskami. Od lat prowadzimy pogłębione badania dotyczące różnorodnych aspektów zarządzania kapitałem ludzkim, zaś naszym wiodącym partnerem jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.Wyrazem uznania dla poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Instytutu może być zainteresowanie jej ofertą skierowaną do tego środowiska, tj. ocenianymi wysoko studiami podyplomowymi, a są to:

Pracownicy Instytutu wielokrotnie otrzymują pozytywne opinie o prowadzonych zajęciach na studiach stacjonarnych i niestcjonarnych, czego efektem jest to, że  wielu z nich w ostatnich latach znalazło się w ostatnich latach na liście TOP 10 (lista wykładowców najwyżej ocenianych przez studentów SGH). Studiując przedmioty oferowane przez pracowników Instytutu możliwe jest ukończenie ciekawych specjalności międzykierukowych:

  • Negocjacje w biznesie (studia drugiego stopnia - magisterskie)
  • Kształtowanie kompetencji trenerskich (studia pierwszego stopnia - licencjackie)
  • Edukator przedmiotów ekonomicznych - Studium Pedagogiczne (studia drugiego stopnia - magisterskie)

Nowością w naszej ofercie jest Program Tutorski "Rozwój Kompetencji dla Biznesu. Kreatywność, Przedsiębiorczość i Współpraca", którego celem jest indywidualna pomoc w kształtowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Zachęcamy do kontaktu wszystkich studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, a także doktoranckich i podyplomowych, stacjonarnych i niestacjonarnych.

 

 Informacje

 

Terminy egzaminów prof. M. Juchnowicz w II terminie sesji z.

Terminy egzminów z 'Procesu motywowania pracowników' oraz 'Wartościowania i oceny pracy'

więcej

Prof. zw. dr hab. M. Juchnowicz w prezydium KNOPIPS PAN

Prof. zw. dr hab. Marta Juchnowicz, dyrektor Instytutu Kapitału Ludzkiego, została powołana na członka Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej PAN. Równocześnie prof. zw. dr hab. Marta Juchnowicz została jednogłośnie wybrana na Członka Prezydium Komitetu.

więcej

Nowa punktacja "Edukacji ekonomistów i menedżerów"

Artykuły publikowane w kwartalniku Instytutu "Edukacja ekonomistów i menedżerów. Problemy. Innowacje. Projekty" otrzymują 12 punktów.

więcej

Pracownicy Instytutu na konferencji IOBC 2016

Prof. zw. dr hab. M. Juchnowicz i dr D. Danilewicz wystąpili na międzynarodowej konferencji Israel Organizational Behavior Conference.

więcej

J. Brdulak w składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

​Dr hab. Jakub Brdulak w składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

więcej

Seminaria doktoranckie - prof. zw. dr hab. M. Juchnowicz

Przedstawiamy terminy seminariów doktoranckich prowadzonych przez Panią prof. zw. dr hab. M. Juchnowicz.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki