Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Seminarium “Miejski aktywizm – Innowacje, Marketing, Rozwój”
KNoP - Katedra Rozwoju Kapitału Ludzkiego - Konferencje i seminaria
 

 Seminarium “Miejski aktywizm – Innowacje, Marketing, Rozwój”

 

Szanowni Państwo

W ostatnim tygodniu kwietnia br. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie gości międzynarodową grupę studentów z Rotterdam Business School, będącą częścią Rotterdam University of Applied Sciences). Jej studenci przygotowują się do pracy w biznesie międzynarodowym na bazie wiedzy, doświadczeń i aktywności międzynarodowych oraz ciągłego rozwoju osobistego.

Grupa studencka Rotterdam Business School podzieli się w naszej Uczelni osiągnięciami projektu, który aktualnie realizuje z szeroko rozumianej problematyki rowerowej:

  • zespół zajmujący się marketingiem sprawdza możliwości eksportu holenderskich rowerów do Polski,
  • dwa zespoły zainteresowane miejskim aktywizmem, w tym innowacjami – sprawdzają: w jaki sposób rowery mogą być dźwignią rozwoju miasta oraz jak mogą służyć mniej zasobnej części ludności zarówno w Holandii jak i w Polsce. 

Częścią projektu jest współpraca ze studentami i organizacjami studenckimi naszej uczelni, które interesują się problematyką innowacji, marketingiem, zarządzaniem rozwojem (w tym rozwojem osobistym).

Seminarium otwarte, na którym odbędzie się prezentacja pierwszych osiągnięć projektu oraz dyskusja merytoryczna, a także możliwość nawiązania współpracy w dalszej części projektu oraz w innych przedsięwzięciach, odbędzie się: 

28.04.2017, sala 152G, godz. 11.30-13.30

Zapraszamy na seminarium studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich.

Organizatorzy:
Zakład Zarządzania Wiedzą, Instytut Kapitału Ludzkiego, KNoP SGH
Skills Club - organizacja studencka SGH