Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Instytut Kapitału Ludzkiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Katedra Rozwoju Kapitału Ludzkiego - Konsultacje
 

 Konsultacje

 

UWAGA: Poniższe terminy nie obowiązują w czasie trwania sesji. Terminy konsultacji w czasie sesji: LINK​

Dyrektor Instytutu

dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek, prof. SGH

agnieszka.wojtczuk@sgh.waw.pl

czwartek

12.30 - 13.30

 

Zakład Systemów Zarządzania

Kierownik Zakładu


 

dr hab. Katarzyna Czainska, prof. SGH

katarzyna.czainska@sgh.waw.pl

piątek

13.30 - 14.30

Dr Michał Zubek

zubekm@icloud.com

wtorek

14.00 - 15.00

 

Zakład Zachowań Organizacyjnych

Kierownik Zakładu

dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek, prof. SGH

agnieszka.wojtczuk@sgh.waw.pl

czwartek

12.30 - 13.30

 

Dr Marzena Fryczyńska

marzena.fryczynska@sgh.waw.pl

czwartek

14.00 - 15.00

(po wcześniejszym mailowym uzgodnieniu)

Dr Lidia Jabłonowska

lidia.jablonowska@sgh.waw.pl

środa

14.10 - 15.10

Dr Grzegorz Myśliwiec

grzegorz.mysliwiec@sgh.waw.pl

wtorek

17.00 - 18.00


Zakład Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Kierownik Zakładu

dr hab. Tomasz Rostkowski, prof. SGH​

tomasz.rostkowski@sgh.waw.pl

czwartek

14.00 - 15.00

 

Dr Dariusz Danilewicz

dariusz.danilewicz@gmail.com

czwartek

12.00 - 12.45

oraz

03.03.2019 (17.10-17.55)

sala 103A

17.03.2019 (17.10-17.55)

sala 103A

31.03.2019 (17.10-17.55)

sala 103A

14.04.2019 (17.10-17.55)

sala 103A

19.05.2019 (17.10-17.55)

sala 103A

02.06.2019 (14.25-15.10) sala 102 G​

Dr Hanna Kinowska

hanna.kinowska@gmail.com

czwartek

15.00 - 16.00

Dr Łukasz Sienkiewicz

lukasz.sienkiewicz@sgh.waw.pl

czwartek 

11.00 - 12.00







 

Konsultacje odbywają się w pokoju 102 (Budynek Główny). 
Adres: al. Niepodległości 162. 02-554 Warszawa
 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.