Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Instytut Kapitału Ludzkiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Katedra Rozwoju Kapitału Ludzkiego - Konsultacje
 

 Konsultacje

 

UWAGA: Poniższe terminy nie obowiązują w czasie trwania sesji. Informacje na ten temat można uzyskać telefonicznie.




Dyrektor I​​nstytutu

Prof. zw. dr hab. Marta Juchnowicz

marta.juchnowicz@sgh.waw.pl

 

 

Zakład Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Kierownik Zakładu

Prof. zw. dr hab. Marta Juchnowicz

marta.juchnowicz@sgh.waw.pl

czwartek 17.00 - 18.00

 

Dr Dariusz Danilewicz

dariusz.danilewicz@gmail.com

czwartek 13.30 - 14.30

Dr Marzena Fryczyńska

marzena.fryczynska@sgh.waw.pl

środa 10.30 - 11.30

Dr Hanna Kinowska

hanna.kinowska@gmail.com

czwartek 14.00 - 15.00

Prof. dr hab. Tomasz Rostkowski

tomasz.rostkowski@sgh.waw.pl

środa 14.00 - 15.00

Dr Łukasz Sienkiewicz

lukasz.sienkiewicz@sgh.waw.pl

czwartek 11.00 - 12.00

Prof. dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek

agnieszka.wojtczuk@sgh.waw.pl

indywidualne po uzgodnieniu

Mgr Anna Biłyk

ania.bilyk@gmail.com

czwartek 14.00 - 15.00

Mgr Alena Ivanova

workdoclis@gmail.com

poniedziałek 8.00-9.00 

Mgr Marcin Witkowski

marcinwit@op.pl

czwartek 14.00 - 15.00

Mgr Urszula Zając - Pałdyna

ula@hrnaobcasach.pl

urlop

Mgr Bartłomiej Brach​
bartlomiej@bartlomiejbrach.com poniedziałek 15.00-16.00


Zakład Systemów Zarządzania

Kierownik Zakładu

Prof. dr hab. Joanna Cygler

joanna.cygler@sgh.waw.pl

środa 16.00 - 17.00

​Dr hab. Katarzyna Czainska katarzyna.czainska@sgh.waw.pl ​środa 15.00 - 16.0​0

 

Zakład Zarządzania Wiedzą

Kierownik Zakładu

Prof. dr hab. Jakub Brdulak

jakub.brdulak@sgh.waw.pl

indywidualnie

 

Dr Lidia Jabłonowska

lidia.jablonowska@sgh.waw.pl

środa 14.00 - 15.00

Dr Grzegorz Myśliwiec

grzegorz.mysliwiec@sgh.waw.pl

piątek 12.30 - 13.30



 

Konsultacje odbywają się w pokoju 102 (Budynek Główny). 
Adres: al. Niepodległości 162. 02-554 Warszawa
 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.