Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Instytut Kapitału Ludzkiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Katedra Rozwoju Kapitału Ludzkiego - Konsultacje
 

 Konsultacje

 

UWAGA: Poniższe terminy nie obowiązują w czasie trwania sesji. Informacje na ten temat można uzyskać tutaj lub telefonicznie.

)

Dyrektor I​​nstytutu

Prof. zw. dr hab. Marta Juchnowicz

marta.juchnowicz@sgh.waw.pl

 

 

Zakład Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Kierownik Zakładu

Prof. zw. dr hab. Marta Juchnowicz

marta.juchnowicz@sgh.waw.pl

środa 16.00 - 17.00

 

Dr Dariusz Danilewicz

dariusz.danilewicz@gmail.com

środa 10.30 - 11.30

Dr Marzena Fryczyńska

marzena.fryczynska@sgh.waw.pl

czwartek 18.45 - 19.45

lub

czwartek 16.00 - 17.00

(po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym)

Dr Hanna Kinowska

hanna.kinowska@gmail.com

środa 17.00 - 18.00

Prof. dr hab. Tomasz Rostkowski

tomasz.rostkowski@sgh.waw.pl

czwartek 13.30 - 14.30

Dr Łukasz Sienkiewicz

lukasz.sienkiewicz@sgh.waw.pl

czwartek 10.45 - 11.45

Dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek

agnieszka.wojtczuk@sgh.waw.pl

środa 9.00 - 10.00

Mgr Anna Biłyk

ania.bilyk@gmail.com

poniedziałek 13.45 - 14.45

Mgr Alena Ivanova

workdoclis@gmail.com

poniedziałek 8.30 - 9.30 

Mgr Marcin Witkowski

marcinwit@op.pl

czwartek 14.00 - 15.00

Mgr Urszula Zając - Pałdyna

ula@hrnaobcasach.pl

 


Zakład Systemów Zarządzania

Kierownik Zakładu

Prof. dr hab. Joanna Cygler

joanna.cygler@sgh.waw.pl

czwartek 15.30 - 16.30

 

Zakład Zarządzania Wiedzą

Kierownik Zakładu

Prof. dr hab. Jakub Brdulak

jakub.brdulak@sgh.waw.pl

piątek 8.45 - 9.45

 

Dr Lidia Jabłonowska

lidia.jablonowska@sgh.waw.pl

środa 13.50 - 14.50

Dr Grzegorz Myśliwiec

grzegorz.mysliwiec@sgh.waw.pl

piątek 10.00 - 11.00



 

Konsultacje odbywają się w pokoju 102 (Budynek Główny). 
Adres: al. Niepodległości 162. 02-554 Warszawa
 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.