Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje : Konsultacje – Instytut Kapitału Ludzkiego | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Katedra Rozwoju Kapitału Ludzkiego - Konsultacje
 

 Konsultacje

 

UWAGA: Poniższe terminy nie obowiązują w czasie trwania sesji.

Dyrektor Instytutu

Prof. dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek

agnieszka.wojtczuk@sgh.waw.pl

poniedziałek

13.00 - 14.00

 

Zakład Systemów Zarządzania

Kierownik Zakładu

Prof. dr hab. Joanna Cygler

joanna.cygler@sgh.waw.pl

środa

16.00 - 17.00

 

Prof. dr hab. Katarzyna Czainska

katarzyna.czainska@sgh.waw.pl

13.12.2018  (12.00 - 13.00)

20.12.2018  (12.00 - 13.00)

13.01.2019  (10.00 - 11.00)

17.01.2019  (12.00 - 13.00)

27.01.2019  (10.00 - 11.00)

Dr Michał Zubek

zubekm@icloud.com

czwartek

11.00 - 12.00

 

Zakład Zachowań Organizacyjnych

Kierownik Zakładu

Prof. dr hab. Agnieszka Wojtczuk-Turek

agnieszka.wojtczuk@sgh.waw.pl

poniedziałek

13.00 - 14.00

 

Dr Marzena Fryczyńska

marzena.fryczynska@sgh.waw.pl

13.12.2018  (12.00 - 13.00)

20.12.2018  (12.00 - 13.00)

12.01.2019  (15.00 - 16.00)

31.01.2018  (17.00 - 18.00)

(po wcześniejszym mailowym uzgodnieniu)

Dr Lidia Jabłonowska

lidia.jablonowska@sgh.waw.pl

środa

13.50 - 14.50

Dr Grzegorz Myśliwiec

grzegorz.mysliwiec@sgh.waw.pl

piątek

19.00 - 20.00


Zakład Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Kierownik Zakładu

Prof. dr hab. Tomasz Rostkowski

tomasz.rostkowski@sgh.waw.pl

czwartek

16.00 - 17.00

 

Dr Dariusz Danilewicz

dariusz.danilewicz@gmail.com

czwartek

10.45 - 11.45

Dr Hanna Kinowska

hanna.kinowska@gmail.com

czwartek

15.00 - 16.00

Dr Łukasz Sienkiewicz

luszasz.sienkiewicz@sgh.waw.pl

niedziela

11.00 - 12.00

(po wcześniejszym uzgodnieniu)

Pracownik emerytowany

Prof. zw. dr hab. Marta Juchnowicz

marta.juchnowicz@sgh.waw.pl

sobota

9.00 - 10.00

sala 114 bud. G

(po wcześniejszym uzgodnieniu)







 

Konsultacje odbywają się w pokoju 102 (Budynek Główny). 
Adres: al. Niepodległości 162. 02-554 Warszawa
 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.