Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Instytut Przedsiębiorstwa

 
​Instytut Przedsiębiorstwa jest jednostką naukowo-dydaktyczną w strukturze Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 
Profil naukowo-badawczy Instytutu wyznaczają badania nad uwarunkowaniami rozwoju przedsiębiorczości, szczególnie rodzinnej oraz konkurencyjności przedsiębiorstw i regionów. Wieloletnie projekty badawcze, będące wizytówką Instytutu, dotyczą zmian strukturalnych w polskiej gospodarce, kapitału intelektualnego jako czynnika rozwoju przedsiębiorczości oraz poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw i regionów, a także oceny atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów.
 
W oparciu o wyniki badań opracowywane są coroczne raporty o atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów, podregionów, powiatów i gmin.
 

 Informacje

 

Kryształowy Laur dla dr hab. Jana Klimka

Dr hab. Jan Klimek został nagrodzony Kryształowym Laurem Umiejętności i Kompetencji podczas XXVI Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji, która odbyła się 20 stycznia 2018 roku w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

więcej

Jan Klimek w Radzie Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego

dr hab. Jan Klimek w Radzie Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego

więcej

dr hab. Jan Klimek w Radzie Nadzorczej ZUS

W dniu 10 października 2017 r premier Beata Szydło powołała Dyrektora Instytutu Przedsiębiorstwa prof. Jana Klimka w skład Rady Nadzorczej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

więcej

Ocena poziomu rzeczywistej ochrony praw wierzycieli w Polsce

Grant dla prof. E. Mączyńskiej

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Dyrektor Instytutu