Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Instytut Przedsiębiorstwa : Instytut Przedsiębiorstwa | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Przedsiębiorstwa
 

 Instytut Przedsiębiorstwa

 
​Instytut Przedsiębiorstwa jest jednostką naukowo-dydaktyczną w strukturze Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 
Profil naukowo-badawczy Instytutu wyznaczają badania nad uwarunkowaniami rozwoju przedsiębiorczości, szczególnie rodzinnej oraz konkurencyjności przedsiębiorstw i regionów. Wieloletnie projekty badawcze, będące wizytówką Instytutu, dotyczą zmian strukturalnych w polskiej gospodarce, kapitału intelektualnego jako czynnika rozwoju przedsiębiorczości oraz poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw i regionów, a także oceny atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów.
 
W oparciu o wyniki badań opracowywane są coroczne raporty o atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów, podregionów, powiatów i gmin.
 

 Informacje

 

Międzynarodowy Kongres Pokoleń 4.10.2018

W dniu 4.10.2018 w hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą odbędzie się Międzynarodowy Kongres Pokoleń.

więcej

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa 7.12.2018

Zapraszamy na VI Międzynarodową Konferencję Naukową „Gospodarka-Zmiany-Zarządzanie”, która odbędzie się 7 grudnia 2018 roku w Sosnowcu.

więcej

VIII Konferencja Coachingu SKN Akceleracji SGH

9 maja br. w SGH odbędzie się Konferencja Coachingu organizowana przez Zakład Otoczenia Biznesu i Studenckie Koło Naukowe Akceleracji. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest: „Zmiana zaczyna się w mózgu - neuronauki w coachingu”.

więcej

Ocena poziomu rzeczywistej ochrony praw wierzycieli w Polsce

Grant dla prof. E. Mączyńskiej

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Dyrektor Instytutu