Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Instytut Przedsiębiorstwa

 
​Instytut Przedsiębiorstwa jest jednostką naukowo-dydaktyczną w strukturze Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 
Profil naukowo-badawczy Instytutu wyznaczają badania nad uwarunkowaniami rozwoju przedsiębiorczości, szczególnie rodzinnej oraz konkurencyjności przedsiębiorstw i regionów. Wieloletnie projekty badawcze, będące wizytówką Instytutu, dotyczą zmian strukturalnych w polskiej gospodarce, kapitału intelektualnego jako czynnika rozwoju przedsiębiorczości oraz poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw i regionów, a także oceny atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów.
 
W oparciu o wyniki badań opracowywane są coroczne raporty o atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów, podregionów, powiatów i gmin.
 

 Informacje

 

VII edycja Konferencji Coachingu 22-23.05.2017

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Akceleracji aktywnie działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie pod opieką dr Joanny Żukowskiej mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy podczas VII edycji Konferencji Coachingu. Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji jest: "Life and business coaching", która odbędzie się w dniach: 22 i 23 maja 2017 r. w SGH w Warszawie.

więcej

Seminarium naukowe, 24.03.2017

W dniu 24.03.2017 odbyło się seminarium naukowe organizowane we współpracy Zakładu Otoczenia Biznesu Instytutu Przedsiębiorstwa oraz Katedry Miasta Innowacyjnego.

więcej

Seminarium naukowe, 16.03.2017

W dniu 16.03.2017 odbyło się spotkanie dotyczące badań statutowych Zakładu Otoczenia Biznesu Instytutu Przedsiębiorstwa, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej

Ocena poziomu rzeczywistej ochrony praw wierzycieli w Polsce

Grant dla prof. E. Mączyńskiej

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Dyrektor Instytutu