Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Spotkanie: prof. Hilmar Þór Hilmarsson, Dr. Trung Quang Dinh

2019-12-05 kategoria: spotkanie 

​W dn. 4 grudnia 2019 r. gośćmi Instytutu Przedsiębiorstwa byli prof. Hilmar Þór Hilmarsson z Uniwersytetu Akureyri w Islandii (https://www.unak.is/is/moya/ugla/staff/view/hilmar-thor-hilmarsson) oraz dr Trung Quang Dinh z Uniwersytetu Witten/Herdecke (https://www.wifu.de/en/mitarbeiter/dr-trung-quang-dinh-2/). 

 
Prof. Hilmarsson jest ekonomistą, który współpracuje z wieloma uczelniami na świecie oraz pracował dla wielu instytucji, m.in. dla Banku Światowego, a także był doradcą Ministra Spraw Zagranicznych Islandii.
Dr Dinh zajmuje się tematyką przedsiębiorczości rodzinnej, w szczególności ładem rodzinnym, oraz strategiami firm rodzinnych. Prowadzi aktywną współpracę z niemieckimi firmami rodzinnymi.

 
Spotkanie dotyczyło możliwości współpracy badawczej w tematyce przedsiębiorczości rodzinnej oraz umiędzynarodowienia firmy. Naukowcy wyrazili również chęć współpracy w publikowaniu wspólnych artykułów. Zaprosili do odwiedzin swoich macierzystych uczelni.

 
zdjęcie IP2.jpg
 
dr hab. Jacek Lipiec prof. SGH(z lewej), dr Trung Quang Dinh  (w środku), prof. Hilmar Þór Hilmarsson (z prawej)
 

 
 

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.