Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Logistyki

 
​Katedra Logistyki jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce, oferującą programy nauczania w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych oraz studiach podyplomowych i typu MBA w oparciu o standardy światowe.
 
Katedra pełni rolę pomostu między światem akademickim a środowiskiem polskiego biznesu, dostarczając praktykom najnowszą wiedzę i umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś strony weryfikując teorię logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw poprzez pogłębione badania najlepszych praktyk biznesowych. Wyrazem uznania dla poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Katedry może być zainteresowanie jej ofertą skierowaną do tego środowiska, tj. najbardziej prestiżowymi w swej dziedzinie w Polsce Studiami Podyplomowymi: Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw oraz Menedżerów Zakupów.
 
PODYPLOMOWE-LOGISTYKA[1].png
 

 Informacje

 

Konsultacje dr Anety Pluty-Zaremby

Informujemy, że konsultacje dr Anety Pluty-Zaremby odbędą się w niedzielę 24.06.2018r. w sali 107 bud. A w godz. 14.30 - 15.00.

więcej

Konsultacje dr Barbary Ocickiej

Informujemy, że konsultacje dr Barbary Ocickiej z poniedziałku 18.06.2018 r. zostały przełożone na środę 20.06.2018 r.

więcej

Nabór na studia podyplomowe

W Katedrze Logistyki prowadzone są studia Podyplomowe: Podyplomowe Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw i Podyplomowe Studia Menedżerów Zakupów.

więcej

Dr K. Nowicka powołana przez KE na eksperta w H2020

Dr Katarzyna Nowicka powołana przez Komisję Europejską na eksperta w H2020 Commission Expert Group on Open Science - Transport Research Cloud

więcej

Konferencja naukowa „Zarządzanie łańcuchem dostaw - ...”

Katedra Logistyki zorganizowała II ogólnopolską konferencję naukową „Zarządzanie łańcuchem dostaw – w poszukiwaniu nowych źródeł przewagi konkurencyjnej” pod patronatem JM Rektora SGH prof. dr. hab. Marka Rockiego, połączoną z jubileuszem 25-lecia Katedry Logistyki, która odbyła się w dniach 23-24 listopada 2017 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki