Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw : Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw
 

 Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw

 
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw jest jedną z katedr Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH.

Pracownicy Katedry koncentrują swoją uwagę na prawnych aspektach zarządzania przedsiębiorstwem oraz relacjach między przedsiębiorstwem, a jego instytucjonalnym otoczeniem administracyjnym i finansowym.

W sposób szczególny interesują się procedurami prawno-administracyjnymi, w znacznym stopniu warunkującymi konkurencyjność w warunkach gospodarki rynkowej, jednolitego rynku europejskiego oraz na arenie międzynarodowej w warunkach globalizacji i gospodarki elektronicznej.
 

 Informacje

 

Prof. Czyżowicz członkiem organizacji ICLA i INCU

Prof. Czyżowicz został mianowany członkiem Międzynarodowej Akademii Prawa Celnego (International Customs Law Academy - ICLA) oraz Komitetu Zarządzającego Międzynarodowej Sieci Uniwersytetów Celnych (International Network of Customs Universities - INCU)

więcej

Podatki są proste jak drut – nagroda dla studenta SGH

Podatki są proste jak drut – nagroda dla studenta SGH

więcej

I Ogólnopolska Konferencja Organizacje sektora publicznego

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Organizacje sektora publicznego – czynniki i pomiar skuteczności. Wymiar ekonomiczny, zarządczy i prawny, 29-30.05.2017 r.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 kierownik jednostki