Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Kolegium Zarządzania i Finansów

 

Kolegium Zarządzania i Finansów jest jednostką naukową zrzeszającą 5 Instytutów i 7 Katedr. Liczna kadra naukowa powoduje, że jest ono ​​potężnym ośrodkiem SGH zarówno pod względem oferty dydaktycznej, jak i potencjału naukowo-badawczego. W Kolegium Zarządzania i Finansów pracują liczni specjaliści z ekonomii, finansów i nauk o zarządzaniu. Posiadają oni bogaty dorobek naukowy i wszechstronne doświadczenie praktyczne.

Badania i zajęcia dydaktyczne prowadzone przez pracowników i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów dotyczą ważnych zagadnień teoretycznych w ramach nauk ekonomicznych i nauk prawnych. Mają również wymiar empiryczny, co jest istotne z punktu widzenia funkcjonowania gospodarki oraz działalności podmiotów gospodarczych.

W Kolegium Zarządzania i Finansów wydawane są dwa zeszyty naukowe: Studia i Prace (SiP KZiF) oraz Journal of Management of Financial Sciences (JMFS KZiF)

Kolegium Zarządzania i Finansów posiada kategorię naukową A

Kolegium prowadzi stacjonarne i niestacjonarne studia doktoranckie a także 60 studiów podyplomowych.

 

 Informacje

 

BADANIA STATUTOWE 2018

Trwa nabór wniosków na realizację badań naukowych z dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na utrzymanie potencjału badawczego KZiF (tzw. badania statutowe) w 2018 roku.

więcej

​BADANIA MŁODYCH NAUKOWCÓW – KONKURS NA 2018 ROK

Dziekan Kolegium Zarządzania i Finansów dr hab. Ryszard Bartkowiak, prof. SGH ogłosił konkurs na realizację badań młodych naukowców w 2018 r.

więcej

VIII Debata Podatkowa 50% koszty uzyskania przychodu

50% koszty uzyskania przychodu dla pracowników naukowo-dydaktycznych

więcej

Granty NCN dla badaczy SGH

Znamy już laureatów trzynastej edycji flagowych konkursów NCN, finansujących badania podstawowe. Naukowcy z SGH, w tym pracownicy i doktoranci Kolegium Zarządzania i Finansów, zdobyli ponad 3,5 mln zł na 18 projektów w ramach konkursów Opus i Preludium. Wskaźnik sukcesu dla złożonych wniosków z SGH wyniósł 47% wobec średniej 27%.

więcej

Research Workshop on Volatility in Air Traffic

​Baltic FAB and FABEC are happy to invite you to the Research Workshop which will be hosted in Warsaw. The conference is held in partnership with the German Aviation Research Society (G.A.R.S.) and the Warsaw School of Economics - 15-16.05.2018 in Warsaw, Poland

więcej

Badania naukowe

Badania prowadzone przez pracowników i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów dotyczą ważnych zagadnień teoretycznych w ramach nauk ekonomicznych i nauk prawnych. Mają również wymiar empiryczny, co jest istotne z punktu widzenia funkcjonowania gospodarki oraz działalności podmiotów gospodarczych.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

ajax-loader.gif
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Czasopisma

 
 

 Dziekan Kolegium

 
 

 Struktura