Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Kolegium Zarządzania i Finansów :

Kolegium Zarządzania i Finansów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Kolegium Zarządzania i Finansów
 

 Kolegium Zarządzania i Finansów

 

Kolegium Zarządzania i Finansów jest jednostką naukową zrzeszającą 5 Instytutów i 7 Katedr. Liczna kadra naukowa powoduje, że jest ono ​​potężnym ośrodkiem SGH zarówno pod względem oferty dydaktycznej, jak i potencjału naukowo-badawczego. W Kolegium Zarządzania i Finansów pracują liczni specjaliści z ekonomii, finansów i nauk o zarządzaniu. Posiadają oni bogaty dorobek naukowy i wszechstronne doświadczenie praktyczne.

Badania i zajęcia dydaktyczne prowadzone przez pracowników i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów dotyczą ważnych zagadnień teoretycznych w ramach nauk ekonomicznych i nauk prawnych. Mają również wymiar empiryczny, co jest istotne z punktu widzenia funkcjonowania gospodarki oraz działalności podmiotów gospodarczych.

W Kolegium Zarządzania i Finansów wydawane są dwa zeszyty naukowe: Studia i Prace (SiP KZiF) oraz Journal of Management of Financial Sciences (JMFS KZiF)

Kolegium Zarządzania i Finansów posiada kategorię naukową A

Kolegium prowadzi stacjonarne i niestacjonarne studia doktoranckie a także 60 studiów podyplomowych.

 

 Informacje

 

Cykl seminariów GOSPODARKa CYFROWa 4.0.

Zapraszamy nauczycieli akademickich i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów, a także nauczycieli akademickich i doktorantów wszystkich innych jednostek organizacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na cykl seminariów poświęconych rozwojowi GOSPODARKI CYFROWEJ 4.0.

więcej

BADANIA STATUTOWE 2018

Trwa nabór wniosków na realizację badań naukowych z dotacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na utrzymanie potencjału badawczego KZiF (tzw. badania statutowe) w 2018 roku.

więcej

​BADANIA MŁODYCH NAUKOWCÓW – KONKURS NA 2018 ROK

Dziekan Kolegium Zarządzania i Finansów dr hab. Ryszard Bartkowiak, prof. SGH ogłosił konkurs na realizację badań młodych naukowców w 2018 r.

więcej

VIII Debata Podatkowa 50% koszty uzyskania przychodu

50% koszty uzyskania przychodu dla pracowników naukowo-dydaktycznych

więcej

Granty NCN dla badaczy SGH

Znamy już laureatów trzynastej edycji flagowych konkursów NCN, finansujących badania podstawowe. Naukowcy z SGH, w tym pracownicy i doktoranci Kolegium Zarządzania i Finansów, zdobyli ponad 3,5 mln zł na 18 projektów w ramach konkursów Opus i Preludium. Wskaźnik sukcesu dla złożonych wniosków z SGH wyniósł 47% wobec średniej 27%.

więcej

Badania naukowe

Badania prowadzone przez pracowników i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów dotyczą ważnych zagadnień teoretycznych w ramach nauk ekonomicznych i nauk prawnych. Mają również wymiar empiryczny, co jest istotne z punktu widzenia funkcjonowania gospodarki oraz działalności podmiotów gospodarczych.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

ajax-loader.gif
 
 
 

 Podgląd obrazu

 
 

 Wydarzenia

 
 

 Czasopisma

 
 

 Dziekan Kolegium

 
 

 Struktura