Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Kolegium Zarządzania i Finansów :

Kolegium Zarządzania i Finansów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Kolegium Zarządzania i Finansów
 

 Kolegium Zarządzania i Finansów

 

Kolegium Zarządzania i Finansów jest jednostką naukową zrzeszającą 5 Instytutów i 7 Katedr. Liczna kadra naukowa powoduje, że jest ono ​​potężnym ośrodkiem SGH zarówno pod względem oferty dydaktycznej, jak i potencjału naukowo-badawczego. W Kolegium Zarządzania i Finansów pracują liczni specjaliści z ekonomii, finansów i nauk o zarządzaniu. Posiadają oni bogaty dorobek naukowy i wszechstronne doświadczenie praktyczne.

Badania i zajęcia dydaktyczne prowadzone przez pracowników i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów dotyczą ważnych zagadnień teoretycznych w ramach nauk ekonomicznych i nauk prawnych. Mają również wymiar empiryczny, co jest istotne z punktu widzenia funkcjonowania gospodarki oraz działalności podmiotów gospodarczych.

W Kolegium Zarządzania i Finansów wydawane są dwa zeszyty naukowe: Studia i Prace (SiP KZiF) oraz Journal of Management of Financial Sciences (JMFS KZiF)

Kolegium Zarządzania i Finansów posiada kategorię naukową A

Kolegium prowadzi stacjonarne i niestacjonarne studia doktoranckie a także 60 studiów podyplomowych.

 

 Informacje

 

Jubileusz 50-lecia Katedry Transportu

W ramach konferencji Euro-Trans 2018 obchodzono Jubileusz 50-lecia Katedry Transportu.

więcej

WYNIKI REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ NA NSD W KZiF

WYNIKI REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ NA NSD W KZiF

więcej

Doktorat Honoris Causa dla prof. dr hab. Marii Romanowskiej

Senat Politechniki Częstochowskiej, na mocy Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej Uchwałą numer 198/2017/2018, nadał prof. dr hab. Marii Romanowskiej, wybitnemu uczonemu w dziedzinie nauk ekonomicznych tytuł doktora honoris causa w uznaniu Jej zasług dla rozwoju nauk o zarządzaniu.

więcej

VII Sympozjum Młodych Naukowców KZiF

Szanowni Państwo, uprzejmie zapraszamy na VII Sympozjum Młodych Naukowców Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, które odbędzie się 29 maja (wtorek) br.

więcej

Research Workshop on Volatility in Air Traffic

Research Workshop on Volatility in Air Traffic and its impact on ATM Performance. The conference 15-16.05.2018. Baltic FAB and FABEC are happy to invite you to the Research Workshop which will be hosted in Warsaw. The conference is held in partnership with the German Aviation Research Society (G.A.R.S.) and the Warsaw School of Economics.

więcej

Badania naukowe

Badania prowadzone przez pracowników i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów dotyczą ważnych zagadnień teoretycznych w ramach nauk ekonomicznych i nauk prawnych. Mają również wymiar empiryczny, co jest istotne z punktu widzenia funkcjonowania gospodarki oraz działalności podmiotów gospodarczych.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

ajax-loader.gif
 
 
 

 Podgląd obrazu

 
 

 Wydarzenia

 
 

 Czasopisma

 
 

 Dziekan Kolegium

 
 

 Struktura