Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

INDUCTION Meeting, 28.02.2019

2019-01-22 kategoria: CBA DMA ADMA 

INDUCTION Meeting, 28.02.2019, g. 17:10, Aula VII.

​Agenda spotkania:

17:10 - 17:15 - Rozpoczęcie i przywitanie uczestników Programu CIMA - Prorektor do spraw współpracy z otoczeniem prof. dr hab. Hanna Godlewska-Majkowska oraz wręczenie Welcome Letter studentom, którzy kontynuują DMA po zaliczeniu wcześniej poziomu CBA.

17.15 - 17.45 - University Partnership Manager CEE: Sylwia Dubiel:

- Założenia Programu CIMA na Uczelni

- Korzyści dla studentów z tytułu przystąpienia do Programu CIMA na Uczelni

- Obowiązki studentów z tytułu przystąpienia do Programu CIMA na Uczelni (w tym opłaty za zwolnienia, egzaminy, subskrypcja)

- Dodatkowe przedsięwzięcia planowane dla studentów SGH w celu lepszego przygotowania ich do egzaminów, np. webinaria, exam success meeting itp.

- Bezpłatne podręczniki online zakupione przez CIMA dla studentów w Programie CIMA (zasady ich odbierania)

17.45 - 17.50 - Ambasador CIMA: Łukasz Gosławski

- Jak jest zbudowana strona internetowa CIMA dla studentów Programu CIMA z wyraźnym rozgraniczeniem, że studenci Programu CIMA (www.cimauczelnie.pl/ zakładka SGH) to nie to samo co studenci indywidualni realizujący certyfikację CIMA i bazujący na zasobach strony www.cimaglobal.com

- Pokazanie gdzie znajdują się przykładowe testy materiały online - niezbędne przy przygotowaniach do egzaminów CIMA w Centrach Egzaminacyjnych Pearson Vue

17:50 - 18:05 - Koordynator Programu CIMA na Uczelni: dr Magdalena Giedroyć

Omówienie warunków realizacji i ukończenia Programu CIMA na SGH: przedmioty/egzaminy na SGH, terminy, zwolnienia itp. (poziom CBA i DMA)

18.05 - 18:35 - CIMA Tutor Astrid Zakrzewska

Omówienie egzaminów CIMA w Centrach Pearson Vue – poziom: Certificate in Bussiness Accounting (BA2) oraz poziom Diploma in Management Accounting (Operational Case Study)

18:35 - 19:00 - Pytania/Odpowiedz​

Archiwum