Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami ponad stu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 30 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

 
 
 
English version of our web page can be found here.
 
 

 Informacje

 

Absolwenci SGH laureatami konkursu Project Master 2018

W konkursie Project Master 2018 na najlepsze prace z zakresu zarządzania projektami organizowanym corocznie przez International Project Management Association Polska, międzynarodowe stowarzyszenie specjalistów zarządzania projektami, absolwenci SGH uzyskali nagrody i wyróżnienia. Więcej: http://www.projectmaster.ipma.pl/

więcej

20. egzamin IPMA Student w SGH!

5 lipca br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się kolejny egzamin IPMA-Student z zakresu zarządzania projektami, zdany przez wszystkich 14 kandydatów. To już 20. egzamin zorganizowany na naszej uczelni od początku jej udziału w tym programie partnerskim IPMA Polska. Dotychczasowy odsetek studentów SGH, którzy zdobyli certyfikat IPMA-Student wynosi 98,15%. Gratulujemy! Nasza uczelnia jest od lat w czołówce najlepszych uczelni biorących udział w programie IPMA-Student. Więcej na jego temat można przeczytać na stronie http://kolegia.sgh.waw.pl/pl/KZiF/struktura/IZ/struktura/KZPr/ipma/Strony/default.aspx

więcej

Konkurs IPMA Project Master 2018

​Informujemy, że International Project Management Association oddział Polska ogłosiło konkurs pod nazwą „IPMA Project Master 2018” na najlepszą pracę dyplomową związaną z tematyką zarządzania projektami.

więcej

Konferencja z okazji Jubileuszu 10-lecia Katedry

Aktywnym uczestnikiem postępującej projektyzacji gospodarek jest działająca w Szkole Głównej Handlowej Katedra Zarządzania Projektami świętująca jubileusz swojego dziesięciolecia. Z tej okazji w dniach 13-14 marca br. w ośrodku konferencyjnym „Sielanka nad Pilicą”, w Warce odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa pt. „Stan i perspektywy zarządzania projektami” podsumowująca dekadę pracy zespołu kierowanego przez prof. dr hab. Michała Trockiego.

więcej

Katedra partnerem 12th International PMI Congress

Katedra Zarządzania Projektami partnerem 12 Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter. Katedra Zarządzania Projektami oraz SGH dołączyły do grona Partnerów tegorocznego, 12. Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter. PMI Poland Chapter od ponad 10 lat jest partnerem Katedry Zarządzania Projektami w wielu działaniach naukowych, dydaktycznych i popularyzatorskich z zakresu zarządzania projektami.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry