Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami kilkudziesięciu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 20 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

English version of our web page can be found here.

 

 Informacje

 

Zmiana sali - wykład Podstawy zarządzania projektami

Szanowni Państwo! Informujemy, że dla WYKŁADU z przedmiotu Podstawy zarządzania projektami we czwartek o godz. 15.20-17.00 została zmieniona sala - z A-209 na C-4a.

więcej

Pierwszy przypadek recertyfikacji IPMA-Student: SGH

Miło nam poinformować, że Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jako pierwsza uczelnia uzyskała przedłużenie akredytacji na kolejne 3 lata. W minionym okresie certyfikaty IPMA-Student uzyskało 60 z 62 studentów SGH. Gratulujemy kadrze dydaktycznej SGH, w szczególności Koordynatorowi ds. IPMA-Student, dr Emilowi Bukłaha, wysokiej jakości nauczania, a studentom uzyskania Certyfikatów IPMA-Student!

więcej

Zmiany w terminach zajęć i konsultacji dr E. Bukłaha

Najbliższe konsultacje dr E. Bukłahy odbędą się 27.02. w godz. 9.30-10.30 w siedzibie Katedry, zaś wykład z przedmiotów: Budżetowanie i controlling projektów rozpocznie się 02.03., Podstawy zarządzania projektami oraz Strategiczne zarządzanie projektami rozpoczną się 09.03. w przewidzianych godzinach i salach.

więcej

Sprawdziany egzaminacyjne II-go terminu prof. M. Trockiego

Sprawdziany egzaminacyjne II-go terminu u prof. M. Trockiego z przedmiotów: • Zarządzanie projektami SLS/P • Organizacja projektowa SMS/P • Organizacja projektowa SMN odbędą się 15.02.17 o godz. 15:20 w sali G107

więcej

Nowe prawo dotyczące standardów zarządzania projektami w USA

14 grudnia prezydent USA Barack Obama podpisał nowe prawo dotyczące oficjalnego wprowadzenia standardów zarządzania projektami i programami do realizacji projektów administracji centralnej USA.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry