Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami kilkudziesięciu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 20 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

English version of our web page can be found here.

 

 Informacje

 

Wyniki III edycji certyfikacji IPMA-Student

Z przyjemnością informujemy, że wszyscy uczestnicy zaliczyli trzeci egzamin certyfikacyjny IPMA-Student w SGH, który odbył się 26.06.2015. Dzięki temu dołączyli oni do prestiżowego grona studentów certyfikowanych przez niezależną, międzynarodową instytucję fachową, promującą wiedzę i standardy w zakresie zarządzania projektami. Wszystkim studentom gratulujemy!

więcej

Specjalność "Zarządzanie Projektami" z akredytacją IPMA

International Project Management Association Polska przyznało Kolegium Zarządzania i Finansów Certyfikat Akredytacji IPMA - Student dla specjalności "Zarządzanie Projektami". Koordynatorem programu ze strony SGH jest dr Emil Bukłaha z Katedry Zarządzania Projektami.

więcej

Rekrutacja na LXIV edycję PS Zarządzania Projektami

W poniedziałek 31. sierpnia rozpoczynamy rekrutację na LXIII edycję Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami.

więcej

Dr Emil Bukłaha uczestnikiem 28th IPMA World Congress

W dniach 29.09-1.10 w Rotterdamie odbył się 28th IPMA World Congress. Katedrę Zarządzania Projektami aktywnie reprezentował dr Emil Bukłaha.

więcej

Zespół Katedry na międzynarodowej konferencji IPMA

W dniach 6-7 listopada odbyła się w Warszawie XVII Międzynarodowa Konferencja IPMA.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik Katedry