Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami kilkudziesięciu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 20 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

English version of our web page can be found here.

 

 Informacje

 

10. egzamin IPMA-Student w SGH!

Z radością informujemy, że kolejna grupa studentów z SGH wzięła udział w jubileuszowej, 10. certyfikacji IPMA-Student, pozwalającej przetestować ich wiedzę i kompetencje w zakresie zarządzania projektami. Wszyscy studenci zdali ten egzamin i uzyskali dożywotnio ważny certyfikat przewidziany Programem IS. Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

więcej

Dr Emil Bukłaha odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi

Informujemy, że 19 maja 2016 roku dr Emil Bukłaha na wniosek Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego został odznaczony przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi w zakresie działalności na rzecz rozwoju nauki polskiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

więcej

Opinia o programie IPMA-Student w SGH

30 września 2016 roku dr Joanna Rzempała, Członek Zarządu IPMA Polska oraz Menedżer Programu IPMA-Student, przesłała na ręce Dziekana KZiF następującą informację na temat programu IPMA-Student w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie:

więcej

Dr Bartosz Grucza przeszedł do Katedry Transportu

Informujemy, że pan dr Bartosz Grucza, adiunkt w KZIF, z dniem 1.09.2016 przeszedł z Katedry Zarządzania Projektami do Katedry Transportu.

więcej

Zespół Katedry na konferencji "Nowe kierunki w zarządzaniu..

Prof. dr hab. Michał Trocki, dr Katarzyna Jasińska i dr Mateusz Juchniewicz uczestniczyli w konferencji zorganizowanej przez Katedrę Zarządzania Procesami Gospodarczymi oraz Katedrę Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pt. Nowe kierunki w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Procesy i projekty w zarządzaniu zmianą. Konferencja odbyła się w Oleśnicy w dniach 27-28.06.2016 r.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry