Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami ponad stu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 30 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

English version of our web page can be found here.

 

 Informacje

 

Prof. dr hab. Michał Trocki członkiem Jury konkursu PPE

Prof. dr hab. Michał Trocki powołany został w skład Jury konkursu Polish Project Excellence Award 2017. Jest to doroczny konkurs na najlepiej zarządzany projekt w Polsce organizowany przez IPMA International Project Management Associations Polska, drugą co do wielkości światową organizację profesjonalistów zarządzania projektami.

więcej

Konkurs Project Master - zapraszamy do udziału

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie "Project Master" organizowanym przez IPMA Polska na najlepszą pracę magisterską, podyplomową i doktorską z zakresu zarządzania projektami.

więcej

Jubileusz prof. dr hab. Marii Romanowskiej

31 maja 2017 r. W Kazimierzu Dolnym odbyła się konferencja Wyzwania współczesnego zarządzania strategicznego połączona z Jubileuszem prof. Marii Romanowskiej. W imieniu Zespołu Katedry Zarządzania Projektami gratulacje i życzenia złożył Jubilatce prof. Michał Trocki.

więcej

Wręczenie dyplomu habilitacyjnego dr hab. P. Wyrozębskiemu

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu SGH w ramach obchodów Swięta SGH 26 kwietnia 2017 zostały wręczone dyplomy doktorskie i habilitacyjne.

więcej

Pierwszy przypadek recertyfikacji IPMA-Student: SGH

Miło nam poinformować, że Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jako pierwsza uczelnia uzyskała przedłużenie akredytacji na kolejne 3 lata. W minionym okresie certyfikaty IPMA-Student uzyskało 60 z 62 studentów SGH. Gratulujemy kadrze dydaktycznej SGH, w szczególności Koordynatorowi ds. IPMA-Student, dr Emilowi Bukłaha, wysokiej jakości nauczania, a studentom uzyskania Certyfikatów IPMA-Student!

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry