Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami kilkudziesięciu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 20 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

English version of our web page can be found here.

 

 Informacje

 

Wyniki II edycji certyfikacji IPMA-Student

Z przyjemnością informujemy, że wszyscy studenci podchodzący zakwalifikowani do II edycji certyfikacji IPMA-Student pomyślnie zaliczyli egzamin i otrzymali dożywotni certyfikat fachowy wystawiony przez IPMA Polska

więcej

Druga edycja certyfikacji IPMA-Student

II egz. IPMA-Student

więcej

Uroczyste zakończenie II edycji MBA-SGH

11 grudnia 2014 r. odbyło się uroczyste zakończenie II edycji elitarnych studiów MBA-SGH. Zespół Katedry należy do grona wykładowców studiów, prowadząc moduł "Zarządzanie projektami".

więcej

Dr Emil Bukłaha uczestnikiem 28th IPMA World Congress

W dniach 29.09-1.10 w Rotterdamie odbył się 28th IPMA World Congress. Katedrę Zarządzania Projektami aktywnie reprezentował dr Emil Bukłaha.

więcej

Zespół Katedry na międzynarodowej konferencji IPMA

W dniach 6-7 listopada odbyła się w Warszawie XVII Międzynarodowa Konferencja IPMA.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik Katedry