Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami kilkudziesięciu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 20 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

English version of our web page can be found here.

 

 Informacje

 

Specjalność "Zarządzanie Projektami" z akredytacją IPMA

International Project Management Association Polska przyznało Kolegium Zarządzania i Finansów Certyfikat Akredytacji IPMA - Student dla specjalności "Zarządzanie Projektami". Koordynatorem programu ze strony SGH jest dr Emil Bukłaha z Katedry Zarządzania Projektami.

więcej

Uroczyste zakończenie LVII edycji PS Zarządzania Projektami

14 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie LVII edycji PS Zarządzania Projektami. Absolwentom i organizatorom gratulujemy!

więcej

Termin najbliższego egzaminu IPMA-Student

Informujemy, że termin najbliższego egzaminu IPMA-Student został ustalony na 26 czerwca 2015 w SGH, godz. 17.30. W sprawie szczegółów certyfikacji prosimy kontaktować się z dr Emila Bukłaha, Koordynatorem Programu IPMA-Student w SGH.

więcej

Wyniki II edycji certyfikacji IPMA-Student

Z przyjemnością informujemy, że wszyscy studenci podchodzący zakwalifikowani do II edycji certyfikacji IPMA-Student pomyślnie zaliczyli egzamin i otrzymali dożywotni certyfikat fachowy wystawiony przez IPMA Polska

więcej

Rekrutacja na LXII edycję PS Zarządzania Projektami

Rozpoczynamy rekrutację na LXI edycję Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektam.I

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Kierownik Katedry