Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami kilkudziesięciu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 20 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

English version of our web page can be found here.

 

 Informacje

 

Zmiany w terminach zajęć i konsultacji dr E. Bukłaha

Najbliższe konsultacje dr E. Bukłahy odbędą się 27.02. w godz. 9.30-10.30 w siedzibie Katedry, zaś wykład z przedmiotów: Budżetowanie i controlling projektów rozpocznie się 02.03., Podstawy zarządzania projektami oraz Strategiczne zarządzanie projektami rozpoczną się 09.03. w przewidzianych godzinach i salach.

więcej

Sprawdziany egzaminacyjne II-go terminu prof. M. Trockiego

Sprawdziany egzaminacyjne II-go terminu u prof. M. Trockiego z przedmiotów: • Zarządzanie projektami SLS/P • Organizacja projektowa SMS/P • Organizacja projektowa SMN odbędą się 15.02.17 o godz. 15:20 w sali G107

więcej

Nowe prawo dotyczące standardów zarządzania projektami w USA

14 grudnia prezydent USA Barack Obama podpisał nowe prawo dotyczące oficjalnego wprowadzenia standardów zarządzania projektami i programami do realizacji projektów administracji centralnej USA.

więcej

Absolwenci studiów podyplomowych SGH nagrodzeni w konkursie

W konkursie Project Master organizowanym przez IPMA International Project Management Association Polska w kategorii najlepszej pracy podyplomowej zwyciężyła Barbara Bielecka, absolwentka Studiów Podyplomowych Zarządzania Projektami SGH, pracą pt. „Problemy w zarządzaniu projektami w branży HVAC na przykładzie przedsiębiorstwa X” wykonaną pod kierunkiem dr Emila Bukłahy. Wyróżnienie w tej samej kategorii uzyskał Przemysław Chimczak, absolwent Studiów Podyplomowych Zarządzania Projektami SGH, za pracę „Zarządzanie sobą w czasie, analiza metodyk i wnioski z badań” wykonaną pod kierunkiem prof. dr hab. Piotra Wachowiaka. Laureatom i promotorom prac gratulujemy.

więcej

Prof. dr hab. Michał Trocki laureatem nagrody Atlas PM 2016

Prof. dr hab. Michał Trocki wyróżniony został przez IPMA International Project Management Association prestiżową nagrodą Atlas Projekt Management 2016. Nagroda przyznawana jest osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju profesjonalnego zarządzania projektami. IPMA jest międzynarodową organizacją fachową, skupiającej ekspertów, praktyków i naukowców zajmujących się zawodowo tematyką zarządzania projektami. Przy wsparciu tej organizacji realizowany jest w SGH od dwóch lat program IPMA-Student kształcenia i certyfikacji kompetencji z zakresu zarządzania projektami. Wręczenie nagrody odbyło się w trakcie Gali International & Polish Project Excellence Award 2016 w ramach XIX Konferencji IPMA Polska.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry