Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami kilkudziesięciu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 20 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

English version of our web page can be found here.

 

 Informacje

 

Dr Bartosz Grucza przeszedł do Katedry Transportu

Informujemy, że pan dr Bartosz Grucza, adiunkt w KZIF, z dniem 1.09.2016 przeszedł z Katedry Zarządzania Projektami do Katedry Transportu.

więcej

Zespół Katedry na konferencji "Nowe kierunki w zarządzaniu..

Prof. dr hab. Michał Trocki, dr Katarzyna Jasińska i dr Mateusz Juchniewicz uczestniczyli w konferencji zorganizowanej przez Katedrę Zarządzania Procesami Gospodarczymi oraz Katedrę Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu pt. Nowe kierunki w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Procesy i projekty w zarządzaniu zmianą. Konferencja odbyła się w Oleśnicy w dniach 27-28.06.2016 r.

więcej

Pracownicy Katedry wyróżnieni nagrodami JM Rektora SGH

Prof. dr hab. Michał Trocki wyróżniony został nagrodą I stopnia w dziedzinie działalności dydaktycznej Dr Paweł Wyrozębski wyróżniony został nagrodą III stopnia w dziedzinie działalności naukowej za monografię pt.: "Zarządzanie wiedzą projektową". Gratulujemy.

więcej

Prof. dr hab. Michał Trocki odznaczony odznaką honorową

Prof. dr hab. Michał Trocki odznaczony odznaką honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej przez Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

więcej

Wyróżnienie dla książki "Nowoczesne zarządzanie projektami"

Książka Nowoczesne zarzadzanie projektami pod redakcją naukową prof. dr hab. Michała Trockiego otrzymała wyróżnienie w prestiżowym Konkursie Nagród Naukowych Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa im. prof. Karola Adamieckiego w edycji 2014 / 2015. Autorami książki jest zespół pracowników Katedry Zarzadzania Projektami w osobach: dr Emila Bukłaha, dr Bartosza Gruczy, dr Mateusza Juchniewicza, mgr Witalija Metelskiego, prof. Michała Trockiego i dr Pawła Wyrozębskiego. Książka opublikowana została w 2012 roku w Polskim Wydawnictwie Ekonomicznym i zgłoszona do konkursu przez to Wydawnictwo. Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa jest największym i najbardziej zasłużonym polskim towarzystwem naukowym z zakresu zarządzania założonym w 1925 roku przez prof. Karola Adamieckiego pioniera nauk o zarzadzaniu w Polsce.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry