Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Kolegia SGH > Polski
 

 Kolegia SGH

 
Jednostki naukowo-badawcze SGH, czyli katedry i instytuty oraz wchodzące w ich skład zakłady, zostały zgrupowane w dobrowolnych zrzeszeniach zwanych kolegiami. Pojedyncze kolegium stanowi korporację naukowców związanych wspólnymi zainteresowaniami badawczymi i realizujących ofertę dydaktyczną skierowaną do studentów wszystkich typów studiów prowadzonych w SGH - studiów stacjonarnych, niestacjonarnych, doktoranckich i podyplomowych.

Kolegia kierowane są przez Dziekanów, którzy z racji pełnionego urzędu są członkami Senatu Akademickiego. Każde kolegium posiada własną radę, w skład której wchodzą wszyscy profesorowie i doktorzy habilitowani oraz przedstawiciele pozostałych nauczyli akademickich zatrudnionych w danym kolegium. Rada kieruje pracą wchodzących w skład kolegium katedr i instytutów, określa główne kierunki działalności naukowej i dydaktycznej kolegium, występuje z wnioskami o nadanie tytułów naukowych, nadaje stopnie naukowe, opiniuje wnioski o powołanie na stanowiska nauczycieli akademickich i dokonuje oceny ich pracy. W SGH działa 5 kolegiów spisanych w kolumnie po prawej stronie.
 

 Informacje

 

Nowe numery „Studiów z Polityki Publicznej"

Nowe numery „Studiów z Polityki Publicznej/Public Policy Studies” W dość niewielkim odstępie czasu ukazały się dwa najnowsze numery - trzeci i czwarty - kwartalnika „Studia z Polityki Publicznej/Public Policy Studies” za rok 2016, który jest wydawany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie – Kolegium Ekonomiczno-Społeczne.

więcej

Konferencja międzynarodowa CEWSE International Congress

Szanowni Państwo, w imieniu Jean Monnet Centre of Excellence at Warsaw School of Economics (CEWSE) oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w CEWSE International Congress „European Security and Stability in a Complex Global Order – The Case of Neighbourhood Policy”, który odbędzie się 9 maja 2017 r. (wtorek), w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I.

więcej

Relacja - Przedsiębiorstwa wobec przełomowych innowacji

Konferencja „Przedsiębiorstwa wobec przełomowych innowacji” odbyła się 9 marca 2017 r. godz. 09.30-16.00

więcej

Zapraszamy na konferencję naukową: „Problemy reprywatyzacji”

Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej oraz Katedra Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego Kolegium Ekonomiczno-Społecznego zapraszają na konferencję naukową PROBLEMY REPRYWATYZACJI w dniu 13 marca 2017 r. godz. 11.30

więcej

Prof. Roman Sobiecki z najwyższym odznaczeniem w rzemiośle

Prof. Roman Sobiecki - Dziekan Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie za długoletnią działalność i współpracę nauki z biznesem, otrzymał najwyższe odznaczenie w rzemiośle – Szablę im. Jana Kilińskiego.

więcej

Badania młodych naukowców 2014

Tematy badań realizowanych w ramach projektu Badania Młodych Naukowców w roku 2014

więcej

Granty Narodowego Centrum Nauki

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat przyznanych pracownikom Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie grantów NCN.

więcej

Badania młodych naukowców 2013

Tematy badań realizowanych w ramach projektu Badania Młodych Naukowców w roku 2013

więcej

Badania statutowe realizowane w latach 2013-2015

Lista badań naukowych realizowanych w latach 2013-2015 przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją, plik png 
 
133 ciekawe i popularne kierunki studiów podyplomowych w SGH, plik png
 
 

 Czasopisma Naukowe

 
 

 Praca w SGH

 

Oferty pracy na stanowiskach w jednostkach naukowych, dydaktycznych, administracyjnych oraz w obsłudze, na które obecnie prowadzimy rekrutację.

www.sgh.waw.pl/praca