Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
Jesteś tu: Kolegia SGH > Polski > Aktualność

Konferencja międzynarodowa CEWSE International Congress

2017-04-13 KES kategoria: konferencja 

Szanowni Państwo,
 
w imieniu Jean Monnet Centre of Excellence at Warsaw School of Economics (CEWSE) oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w CEWSE International Congress „European Security and Stability in a Complex Global Order – The Case of Neighbourhood Policy”, który odbędzie się w dniu 9 maja 2017 r. (wtorek), w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aula I. Kongres został objęty Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego, a także Honorowym Patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.
 
Jednocześnie zapraszamy Państwa do udziału w CEWSE Roundtable Debate “EU Facing Current Challenges, Opportunities, Crises & Conflicts”, która odbędzie się w dniu 10 maja 2017 r. (środa), w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, sala 3a.
 

Kongres i Dyskusja Panelowa CEWSE wpisują się w prestiżowy projekt europejski kierowany przez prof. zw. dr hab. Ewę Latoszek i realizowany w SGH w latach 2016–2019 przy współfinansowaniu Programu Erasmus+ Unii Europejskiej.
 

​Więcej informacji

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia