Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Kolegium Ekonomiczno-Społeczne

 
Kolegium Ekonomiczno-Społeczne jest zrzeszeniem 3 instytutów i 11 katedr, których zainteresowania naukowe obejmują szeroki wachlarz zagadnień, wykraczając swym zasięgiem poza granice wyznaczone przez nauki ekonomiczne.
 
 

 Informacje

 

Rozpoczęła się rekrutacja na IX edycję Niestacjonarnych Studiów Doktoranckich o profilu ekonomiczno społecznym w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym.

więcej

Pozostałe

3 kwietnia 2014 r. w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym odbyło się międzynarodowe seminarium naukowe pt. „Instytucjonalne uwarunkowania stabilności finansowej”, zorganizowane przez Katedrę Skarbowości.

więcej

archiwum

RSS

Dziekan KES ogłasza konkurs na infografikę pt. „Polityka publiczna - a co to?”, który potrwa do 30 czerwca 2014. Wszystkich chętnych - kreatywnych zapraszamy do udziału. Do wygrania - tablet graficzny!

więcej

archiwum

RSS

Dziekan Kolegium Ekonomiczno-Społecznego ogłasza konkurs dla pracowników naukowych KES i uczestników studiów doktoranckich KES na finansowanie w 2015 r. działalności polegającej na prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich.

więcej

archiwum

RSS

Katedra Skarbowości Kolegium Ekonomiczno-Społecznego zaprasza na Międzynarodowe seminarium naukowe pt. Instytucjonalne uwarunkowania stabilności finansowej.

więcej

archiwum

RSS

Pozostałe

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki