Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Kolegium Ekonomiczno-Społeczne

 
Kolegium Ekonomiczno-Społeczne jest zrzeszeniem 4 instytutów i 9 katedr, których zainteresowania naukowe obejmują szeroki wachlarz zagadnień, wykraczając swym zasięgiem poza granice wyznaczone przez nauki ekonomiczne.
 

 
 
 

 Informacje

 

Doroczna Konferencja Katedr Finansowych 2015

W dniach 16-18 września 2015 r. Instytut Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zorganizował doroczną, ogólnopolską Konferencję Katedr Finansowych pt.: „Bankowość, Finanse, Ubezpieczenia. Teoria i Praktyka”.

więcej

Wyniki rekrutacji na niestacjonarne studia doktoranckie

Wyniki rekrutacji na niestacjonarne studia doktoranckie

więcej

Wybory uzupełniające Prodziekana KES

Okręgowa Komisja Wyborcza nr II zaprasza członków kolegium elektorów kolegialnych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH na wybory uzupełniające Prodziekana Kolegium Ekonomiczno-Społecznego, które zgodnie z decyzją Rady KES odbędą się 8 października 2015 r. o godz. 15.00 w sali 49W.

więcej

Festiwal Nauki 2015

Dwóch pracowników naukowych Instytutu Studiów Międzynarodwych weźmie udział w Festiwalu Nauki 2015

więcej

Festiwal Nauki 2015

Inicjatywa organizacji Festiwali Nauki w Warszawie, zapoczątkowana przez prof. Davida Shugara (fizyka i biologa molekularnego, twórcy polskiej szkoły biofizyki molekularnej) narodziła się w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego (ICM) UW we wrześniu 1996 roku. W tym roku odbywa się jego XIX edycja. Cel jaki mu przyświeca to wyjście z wiedzą do ludzi poza mury uczelni czy laboratoriów. Organizatorzy przyjęli za hasło przewodnie dość specyficzne hasło: „Brak inwestycji w naukę jest inwestycją w ignorancję”, które przyświecało po raz kolejny tej inicjatywie. Tym razem Festiwal odbędzie się w dniach 19 - 27 września, a KES po raz kolejny weźmie w nim udział.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 wydarzenia

 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki