Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Kolegium Ekonomiczno-Społeczne

 
Kolegium Ekonomiczno-Społeczne jest zrzeszeniem 4 instytutów i 9 katedr, których zainteresowania naukowe obejmują szeroki wachlarz zagadnień, wykraczając swym zasięgiem poza granice wyznaczone przez nauki ekonomiczne.
 
 
 
Wesołych Świąt!
 
zdjecie mikolaj.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 Informacje

 

"Finansowanie inwestycji w obszarze energetyki"

Konferencja międzynarodowa "Finansowanie inwestycji w obszarze energetyki. Doświadczenia z realizacji PO IiŚ 2007-2013 i perspektywy na lata 2014-2020".

więcej

Otwarte seminarium naukowe

Zakład Filozofii zaprasza na otwarte seminarium naukowe pt. „Max Weber: czy nadal żyjemy w odczarowanym świecie?" które odbędzie się 24 listopada 2014r., poniedziałek, godz. 14:00 w Sali 49 W.

więcej

Spotkanie z profesorem. Marco J Menichettim

Spotkanie z profesorem. Marco J Menichettim z Universität Liechtenstein

więcej

II Seminarium Europejskie

4 XII 2014 r., II Seminarium Europejskie pt.: „Państwo dobrobytu w obliczu przemian demograficznych w Europie” Polskie Stowarzyszenie Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA) we współpracy z Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (KES SGH), Katedrą Unii Europejskiej im. Jeana Monneta KES SGH oraz Fundacją Konrada Adenauera w Polsce (KAS) organizuje II Seminarium Europejskie pt.: „Państwo dobrobytu w obliczu przemian demograficznych w Europie” Seminarium rozpocznie się o godz. 15.20 w dniu 4 grudnia 2014 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, Budynek C, Aula I. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i niemieckim (zapewnione tłumaczenie wystąpień w języku niemieckim).

więcej

Międzynarodowa konferencja: „Gospodarcza Żelazna Kurtyna"

Instytut Pamięci Narodowej – Biuro Edukacji Publicznej oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej Kolegium Ekonomiczno-Społecznego zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „Gospodarcza Żelazna Kurtyna", część I: „Reformy rolne i polityka wobec rolnictwa", która odbędzie się w Warszawie w dniach 25–26 listopada 2014 r.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 
 
 
 

 wydarzenia

 

Brak wydarzeń

Więcej

 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki