Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Logistyki

 
​Katedra Logistyki jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce, oferującą programy nauczania w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych oraz studiach podyplomowych i typu MBA w oparciu o standardy światowe.
 
Katedra pełni rolę pomostu między światem akademickim a środowiskiem polskiego biznesu, dostarczając praktykom najnowszą wiedzę i umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś strony weryfikując teorię logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw poprzez pogłębione badania najlepszych praktyk biznesowych. Wyrazem uznania dla poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Katedry może być zainteresowanie jej ofertą skierowaną do tego środowiska, tj. najbardziej prestiżowymi w swej dziedzinie w Polsce Studiami Podyplomowymi: Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw oraz Menedżerów Zakupów.
 
PODYPLOMOWE-LOGISTYKA[1].png
 

 Informacje

 

Egzaminy - termin "2"

Egzamin w terminie 2 z Logistyki międzynarodowej na studiach magisterskich stacjonarnych, popołudniowych i niestacjonarnych sobotnio-niedzielnych oraz z Logistics Management odbędzie się 11.02.2016 r. ( czwartek ) o godzinie 17.10 w sali 2b bud. C

więcej

Egzamin z Logistyki dystrybucji II termin

Egzamin z Logistyki dystrybucji dla studiów stacjonarnych, popołudniowych i niestacjonarnych sobotnio-niedzielnych w II terminie odbędzie się w czwartek 11.02.2016 r. w godz. 17.10-18.10 w s. 2 a w bud. C.

więcej

Konferencja naukowa „Zarządzanie łańcuchem dostaw - ...”

Katedra Logistyki ma zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową „Zarządzanie łańcuchem dostaw – w poszukiwaniu nowych źródeł przewagi konkurencyjnej”, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2016 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej

Specjalność międzykierunkowa

Od semestru letniego 2014/15 ruszyła nowa specjalność międzykierunkowa - LOGISTYKA I ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW. Do wybierania jej zapraszamy wszystkich Studentów zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i zdobyciem praktycznych umiejętności w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Tworząc ją korzystaliśmy z wielu lat doświadczeń pracowników Katedry Logistyki zdobytych w ramach pogłebionej współpracy ze środowiskiem biznesu oraz wielu programów międzynarodowych.

więcej

Wizyta prof. Augusta M. Knemeyera - 14-17.03.2015 r.

​Polsko-Amerykańskie Seminarium Naukowe nt. Możliwości Współpracy Naukowo-Badawczej między Katedrą Logistyki SGH w Warszawie a Department of Marketing and Logistics, Fisher College of Business, OSU.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki