Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Katedra Logistyki

 
​Katedra Logistyki jest czołową jednostką naukowo-dydaktyczną w Polsce, oferującą programy nauczania w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych popołudniowych i sobotnio-niedzielnych oraz studiach podyplomowych i typu MBA w oparciu o standardy światowe.
 
Katedra pełni rolę pomostu między światem akademickim a środowiskiem polskiego biznesu, dostarczając praktykom najnowszą wiedzę i umiejętności menedżerskie, z drugiej zaś strony weryfikując teorię logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw poprzez pogłębione badania najlepszych praktyk biznesowych. Wyrazem uznania dla poziomu wiedzy i umiejętności pracowników Katedry może być zainteresowanie jej ofertą skierowaną do tego środowiska, tj. najbardziej prestiżowymi w swej dziedzinie w Polsce Studiami Podyplomowymi: Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw oraz Menedżerów Zakupów.
 
PODYPLOMOWE-LOGISTYKA[1].png
 

 Informacje

 

Spotkanie Partnerów Projektu ChemMultimodal

10 listopada 2016 odbyło się w SGH spotkanie Partnerów podsumowujące pierwszy etap prac nad projektem ChemMultimodal w Programie Interreg Central Europe.

więcej

Projekt ChemMultimodal otrzymał finansowanie

Z przyjemnością informujemy, że projekt ChemMultimodal współrealizowany przez Zespół Katedry Logistyki przy Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie otrzymał finansowanie w konkursie programu Interreg CENTRAL EUROPE

więcej

Konferencja naukowa „Zarządzanie łańcuchem dostaw - ...”

Katedra Logistyki ma zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową „Zarządzanie łańcuchem dostaw – w poszukiwaniu nowych źródeł przewagi konkurencyjnej”, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2016 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej

Specjalność międzykierunkowa

Od semestru letniego 2014/15 ruszyła nowa specjalność międzykierunkowa - LOGISTYKA I ZARZĄDZANIE ŁAŃCUCHEM DOSTAW. Do wybierania jej zapraszamy wszystkich Studentów zainteresowanych pogłębieniem wiedzy i zdobyciem praktycznych umiejętności w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Tworząc ją korzystaliśmy z wielu lat doświadczeń pracowników Katedry Logistyki zdobytych w ramach pogłebionej współpracy ze środowiskiem biznesu oraz wielu programów międzynarodowych.

więcej

Wizyta prof. Augusta M. Knemeyera - 14-17.03.2015 r.

​Polsko-Amerykańskie Seminarium Naukowe nt. Możliwości Współpracy Naukowo-Badawczej między Katedrą Logistyki SGH w Warszawie a Department of Marketing and Logistics, Fisher College of Business, OSU.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki