Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Kolegium Zarządzania i Finansów

 

Kolegium Zarządzania i Finansów jest jednostką naukową zrzeszającą 5 Instytutów i 7 Katedr. Liczna kadra naukowa powoduje, że jest ono potężnym ośrodkiem SGH zarówno pod względem oferty dydaktycznej, jak i potencjału naukowo-badawczego.

Kolegium Zarządzania i Finansów – wizytówką polskiej nauki

 

 Informacje

 

Dyskusja wokół Ustawy 2.0

7 kwietnia 2017 r. (piątek) o godz. 15:00 w sali 222 w Gmachu A z inicjatywy nauczycieli akademickich z Kolegium Zarządzania i Finansów: prof. dr hab. Tomasza Michalskiego, prof. dr hab. Wojciecha Paprockiego oraz prof. dr hab. Marii Romanowskiej odbędzie się dyskusja poświęcona proponowanym zmianom w systemie szkolnictwa wyższego w Polsce.

więcej

Zmarł profesor Władysław Leopold Jaworski

Profesor Władysław L. Jaworski (1929-2017) – wspomnienie

więcej

Otwarte innowacje wyzwaniem współczesnego zarządzania

Sympozjum pt. „Otwarte innowacje wyzwaniem współczesnego zarządzania” będzie dotyczyć zjawiska tworzenia innowacji we współpracy z zewnętrznymi podmiotami. Jest to siódme z kolei sympozjum Instytutu Zarządzania SGH z cyklu pt. „Współczesne problemy zarządzania”

więcej

Odnowienie dyplomów doktorskich

15 marca 2017 o godz. 13.00 w Auli Głównej podczas uroczystego posiedzenia Senatu SGH nastąpi odnowienie dyplomów doktorskich profesora Zygmunta Bosiakowskiego i profesora Mariana Strużyckiego.

więcej

BADANIA MŁODYCH NAUKOWCÓW – KONKURS NA 2017 ROK

Dziekan KZiF dr hab. Ryszard Bartkowiak, prof. SGH ogłosił konkurs na prowadzenie badań młodych naukowców w 2017 roku.

więcej

Badania własne

Badania własne - badania realizowane przez pracowników naukowych KZiF na stopień naukowy doktora lub doktora habilitowanego lub związane z rozwojem specjalności naukowych Kolegium. Zgłoszenia na badania odbywały się w trybie konkursowym. Realizowane były do roku 2010, a od 2011 roku zastąpione zostały badaniami naukowymi służącymi rozwojowi młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich (dla osób do 35. r.ż. lub uczestników studiów doktoranckich)

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

ajax-loader.gif
Exclamation Nie można załadować pliku lub zestawu 'JohnHolliday.Caml.Net, Version=1.0.2850.20101, Culture=neutral, PublicKeyToken=1a6e75059df6ca83' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego pliku.
Exclamation System.IO.FileNotFoundException: Nie można załadować pliku lub zestawu 'JohnHolliday.Caml.Net, Version=1.0.2850.20101, Culture=neutral, PublicKeyToken=1a6e75059df6ca83' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego pliku. Nazwa pliku: 'JohnHolliday.Caml.Net, Version=1.0.2850.20101, Culture=neutral, PublicKeyToken=1a6e75059df6ca83' w Comp.OfertaDydaktyczna.OfertaDydaktycznaVWP.OfertaDydaktycznaUC.GetFaculties(SPWeb web, String listName, List`1 studiesTypes, List`1 orgUnits) w Comp.OfertaDydaktyczna.OfertaDydaktycznaVWP.OfertaDydaktycznaUC.<>c__DisplayClass5.b__0() w Microsoft.SharePoint.SPSecurity.<>c__DisplayClass4.b__2() w Microsoft.SharePoint.Utilities.SecurityContext.RunAsProcess(CodeToRunElevated secureCode) w Microsoft.SharePoint.SPSecurity.RunWithElevatedPrivileges(WaitCallback secureCode, Object param) w Microsoft.SharePoint.SPSecurity.RunWithElevatedPrivileges(CodeToRunElevated secureCode) w Comp.OfertaDydaktyczna.OfertaDydaktycznaVWP.OfertaDydaktycznaUC.RefreshRepeater(String phrase)
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Struktura

 
 

 Dziekan Kolegium