Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Kolegium Zarządzania i Finansów

 

Kolegium Zarządzania i Finansów jest jednostką naukową zrzeszającą 5 Instytutów i 7 Katedr. Liczna kadra naukowa powoduje, że jest ono potężnym ośrodkiem SGH zarówno pod względem oferty dydaktycznej, jak i potencjału naukowo-badawczego.

Kolegium Zarządzania i Finansów – wizytówką polskiej nauki

 

 Informacje

 

BADANIA STATUTOWE 2017

Decyzją Dziekana KZiF rozpoczęto nabór wniosków na realizację badań naukowych w ramach dotacji MNiSW na utrzymanie potencjału badawczego w 2017 r. (tzw. badania statutowe).

więcej

Uroczyste Posiedzenie Senatu-Odnowienie dyplomów doktorskich

25 stycznia 2017 roku podczas posiedzenia Senatu SGH nastąpi odnowienie dyplomów doktorskich: profesora Zygmunta Bosiakowskiego, profesora Mariana Strużyckiego i profesora Jana Szczepańskiego

więcej

niestacjonarne studia doktoranckie z ekonomii zdrowia

Od 16 stycznia 2017 r. rozpocznie się rekrutacja na niestacjonarne studia doktoranckie z ekonomii zdrowia w Kolegium Zarządzania i Finansów rozpoczynające się w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

więcej

Doktorantka Katarzyna Petelska nagrodzona dyplomem

Pani Katarzyna Petelska, doktorantka profesor Anny Karmańskiej (dyrektor Instytutu Rachunkowości KZiF), w czasie 5th International Conference on Accounting, Auditing, and Taxation (ICAAT 2016), została nagrodzona dyplomem „The best student paper". Konferencja odbyła się w Tallinnie, Estonia, 8-9 grudnia 2016 r.

więcej

Wybory doktorantów do Senatu, Rad Kolegiów i Samorządu

Okręgowa Komisja Wyborcza dla IX Okręgu Wyborczego SGH (ogół doktorantów SGH) ogłosiła wyniki wyborów przedstawicieli doktorantów w Radzie Kolegium Zarządzania i Finansów oraz w Radzie Samorządu Doktorantów SGH z ramienia Kolegium Zarządzania i Finansów. Okręgowa Komisja Wyborcza ogłosiła również termin drugiej tury wyborów doktorantów do Senatu SGH.

więcej

Badania własne

Badania własne - badania realizowane przez pracowników naukowych KZiF na stopień naukowy doktora lub doktora habilitowanego lub związane z rozwojem specjalności naukowych Kolegium. Zgłoszenia na badania odbywały się w trybie konkursowym. Realizowane były do roku 2010, a od 2011 roku zastąpione zostały badaniami naukowymi służącymi rozwojowi młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich (dla osób do 35. r.ż. lub uczestników studiów doktoranckich)

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

ajax-loader.gif
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Struktura

 
 

 Dziekan Kolegium