Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Zakład Badań Zachowań Konsumentów

 

​Początki działalności Katedry sięgają wczesnych lat pięćdziesiątych. Początkowa problematyka naukowa i badawcza Katedry koncentrowała się na konsumpcji żywności ujmowanej w dwóch aspektach: ekonomicznym i żywieniowym. Dość szybko jednak pracownicy Katedry rozszerzyli swoje zainteresowania na wszystkie dobra i usługi konsumpcyjne, jak również na konsumpcje zbiorową. Przez wiele lat Katedra nosiła nazwę Katedry Ekonomiki Konsumpcji.
 
W 1998 roku zainteresowania naukowe pracowników Katedry zostały ukierunkowane na wielodyscyplinarne uwarunkowania konsumpcji oraz jej powiązania z warunkami bytu, poziomem życia oraz jakością życia. Odzwierciedleniem znacznie szerszego spojrzenia na konsumpcję była zmiana nazwy Katedry z Ekonomiki Konsumpcji na Katedrę Poziomu Życia i Konsumpcji.
 
W związku z restrukturyzacją SGH Katedra Poziomu Życia i Konsumpcji przekształciła się decyzją Rektora SGH z dnia 28.05.2013 w Zakład Badań Zachowań Konsumentów i wchodzi w skład Instytutu Zarządzania Kolegium Zarzadzania i Finansów. 
 
Kierownikiem Zakładu jest prof. zw. dr hab. Teresa Słaby.

 

 Informacje

 

Powołanie prof. Słaby do Zespołu Budownictwa Senioralnego

​Prof.zw.dr hab.Teresa Słaby została powołana do Zespołu Budownictwa Senioralnego Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

więcej

Konsultacje prof. Teresy Słaby 25.04 - przeniesione

​Konsultacje Prof.dr hab.Teresy Słaby zostały – z powodu wyjazdu na konferencję - przeniesione z wtorku 25 kwietnia’17 na czwartek 27 kwietnia’17. Godzina rozpoczęcia pozostaje bez zmian.​

więcej

Konsultacje prof. Teresy Słaby 01.03.2017

Najbliższe konsultacje Prof. Teresy Słaby odbędą się w ŚRODĘ dn. 1 marca w godz.18-19.00.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Kierownik jednostki